שתף

חיזוק מרשים לעמוס לוגסי

14:19 17.09.2018

מה חדש בנס ציונה

עו"ד אתי צדיקי מצטרפת לתנועת 'קול נס ציונה' בראשות עמוס לוגסי

 


הסחף לתנועת 'קול נס ציונה', בראשות עמוס לוגסי, ממשיך, אחרי הצטרפותם של ציפי זילברמן, ד"ר לחינוך נורית חמו ודוד רוזנפלד, מצטרפת כעת עו"ד אתי צדיקי.


עו"ד אתי צדיקי בעלת משרד עו"ד ונוטריון בנס ציונה, מומחית בתחום מסוי מקרקעין ונזקי גוף, בוגרת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב וחברת לשכת עוה"ד.

 


עו"ד צדיקי, המתגוררת בנס ציונה מזה 12 שנים, נשואה לאיש העסקים שלומי, הורים לעומר, משוחרר משירות קבע במר"ם, ולתאומים, מתן וירדן, מגויסים טריים בצה"ל.


עמוס לוגסי, יו"ר התנועה, בירך את עו"ד צדיקי על הצטרפותה לתנועה: "אתי, בעלת כישורים ויכולות גבוהים, שתסייע בתחום התכנון והבנייה לזוגות צעירים בעיר, תוך שמירה על איכות-החיים בעיר, אחד מנושאי הליבה של התנועה".

 

עו"ד אתי צדיקי הגיבה להצטרפות: "חיפשתי אחר מועמד ותנועה שיקדמו את העיר בנושאים הנוגעים לתכנון ובנייה, עם דגש על מציאת פתרונות דיור לזוגות צעירים, תוך שמירה על איכות החיים ושמירה על נס ציונה כעיר עם לב של מושבה. בתנועת 'קול נס ציונה', בראשות עמוס לוגסי, מצאתי את החיבור הנכון ואת המקום בו אוכל להשפיע ולהירתם למען עשייה משמעותית ולהביא לידי ביטוי את הניסיון והידע הרב שצברתי. אני מודה לעמוס על האמון שנותן בי ונרגשת לקראת עשייתנו המשותפת למען תושבי העיר."

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...