שתף

חיזוק משמעותי לאריאל אלמוג

18:57 03.09.2018

מה חדש בנס ציונה

החדשים מאחדים כוחות: עו"ד דורון רדעי חבר לאריאל אלמוג

 

התפתחות דרמטית נוספת במערכת הבחירות הסוערת בנס ציונה. עו"ד דורון רדעי, מי שהוביל את הרשימה החדשה למועצת העיר בשם 'נס ציונה שלנו', איחד כוחות עם המתמודד לראשות העיר, אריאל אלמוג, ויעמוד במקום השני ברשימתו - 'נס ציונה 1'.

 

מדובר בחיזוק משמעותי ביותר לאלמוג, ובמהלך אשר צפוי לתת לו רוח גבית במרוץ לראשות העיר. עו"ד רדעי, בן 52, נשוי ואב לשלושה, הינו תושב נס ציונה משנת 1997. בעבר התגורר במזרח העיר, בשכונת סביוני הפארק, ולפני כעשר שנים עבר להתגורר במערב העיר, בשכונת מליבו, שם הוא פעיל בוועד השכונה וכן בבית הכנסת 'דרכי נעם', שהוא נמנה על מייסדיו.

 

אריאל אלמוג ודורון רדעי. חיבור חזק במיוחד


עו"ד רדעי סיים לימודי משפטים באוניברסיטת בר אילן בשנת 1994, והוא מביא איתו ידע וניסיון שנצבר לאורך למעלה מעשרים שנים של עבודה משפטית, כעורך-דין פעיל במסגרת משרד עצמאי העוסק בתחום האזרחי-מסחרי. תושבי נס ציונה מכירים את עו"ד רדעי, בין היתר, בזכות עמידתו בראש המאבק למניעת גלישת ביוב ממכון הטיהור ברחובות אל עבר שכונותיה הדרומיות של נס ציונה, ולאור פעילותו הנמשכת בייצוג תושבי סביוני נצר במאבקם להריסת מנחת הטיסנים אשר פעל מול בתי השכונה.

 

המהלך המפתיע נרקם ביוזמתה ובעידודה של מלכה לוי אליהו, אשר מקורבת לשני האישים, ועל-פי המסתמן, לאנשי 'נס ציונה שלנו' יוקצה מקום נוסף ברשימתו של אלמוג, במיקום שטרם נקבע סופית.

 

עו"ד דורון רדעי מסר בתגובה: "הגיע הזמן לכוחות חדשים בהנהגת העיר ולפוליטיקה שתעסוק בקידום נושאים ולא בקידום אנשים, שתשים את התושב במרכז ולא את העסקנות וחלוקת הכיסאות. החיבור לאריאל אלמוג הינו חיבור טבעי, הן ברמה האישית והן ברמה הערכית. אריאל הוא אדם מיוחד, איש שאוהב אנשים והם אוהבים אותו, אדם עם לב גדול, שמוכן לתרום ולתת מעצמו למען תושבי העיר, שניחן באומץ לב אישי וציבורי, במנהיגות טבעית וביכולת להוביל ולקדם תהליכים למען הכלל. בשיחות שקיימתי עם אריאל הובהר לי כי הצהרותיו בנוגע לבנייה בנס ציונה לא נועדו לשנות את אופי העיר, אלא ההיפך מכך. כמי שמכיר היטב את השכונות הוותיקות, אריאל חושב, ובצדק, שנדרשת שם עבודה יסודית של התחדשות עירונית. יחד עם זאת, גם אריאל מסכים שאין לשנות את תכנית המתאר של נס ציונה, כי יש לשמור על אופייה הכפרי כ'עיר עם לב של מושבה', וכי יש להתיר בנייה לגובה רק באזורים של התחדשות עירונית או שכונות חדשות. מעבר לכך, שנינו גרים בשכונות החדשות של נס ציונה, ואנו מכירים היטב את צרכי התושבים שם. אנחנו חולקים השקפה דומה גם בכל הנוגע לנושאים כגון: טיפוח מערכת החינוך, שיפור פני העיר, קידום שקיפות ציבורית, הגברת השיתוף והמעורבות של תושבי העיר בתהליך קבלת ההחלטות, הקמת פורום עירוני מיוחד לשכונות וקהילות, עידוד פעילות ספורט עממי והקמת ספורטק, קידום תחבורה ציבורית יעילה שתשרת את כל תושבי העיר ועוד."

 

אריאל אלמוג מסר בתגובה: "אני שמח לצרף לרשימתי את עו"ד דורון רדעי. איש עם ערכים של יושר, אהבת הבריות והתנדבות למען הקהילה. עו"ד רדעי יעמוד לצדי ברשימת 'נס ציונה 1' ויסייע לי בכל הנדרש. חשוב לי להדגיש כי הרשימה, בראשותי, היא הרשימה היחידה אשר מורכבת מפנים חדשות במערכת הפוליטית, מאנשים שבאים מהשטח, עם רקע בעשייה ציבורית, ועם רצון להמשיך ולתרום לתושבי נס ציונה. אני סמוך ובטוח שתושבי העיר יתנו את אמונם ברשימה החדשה ובי אישית."

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...