שתף

חיזוק משמעותי לבית היהודי

13:05 17.09.2018

מה חדש בנס ציונה

חיזוק נוסף לרשימת הבית היהודי-ליכוד: עו"ד עדי אלבוים מצטרף לרשימה בראשות יצחק כהן

 

חודש וחצי לפני פתיחת הקלפיות, ורשימת הבית היהודי-ליכוד מציגה חיזוק משמעותי נוסף לרשימתה, עם הצטרפותו של עו"ד עדי אלבוים, פעיל חברתי ודמות מוכרת בעיר, אשר ירכז את תחומי החקיקה והקשר עם מוסדות התכנון בסיעה המשותפת.

 

עדי אלבוים, 48, נשוי+4, הכריז השבוע, במפגש עם תושבים ופעילים, כי הוא תומך באיחוד הסיעות המקומי, בין מפלגת הבית היהודי והליכוד, והוא ישובץ בהנהגה המובילה את הרשימה המשותפת, בראשות יצחק כהן.

 

עדי אלבוים. חיזוק מעניין לבית היהודי

 

אלבוים, חבר תנועת הליכוד ותושב נס ציונה מזה עשור ובעל משרד עורכי דין עצמאי וותיק המתמקד בתחומי דיני העבודה והמשפט המנהלי, הוא פעיל מוכר בקרב תושבי נס ציונה, ובפרט בשכונות הוואלי וטירת שלום, שם הוא מתגורר היום עם משפחתו.


"את כל ילדיי גידלתי במערכות החינוך של העיר, ואני יודע היטב מה יש לעיר הזו להציע - ואת מה צריך עוד לשפר. לילדים שלנו מגיע הטוב ביותר, כראוי לעיר במעמדה של נס ציונה ולאיכות החיים לה מצפים התושבים בעיר." אומר אלבוים.


עוד הוא מוסיף כי "מלבד הרצון לחזק את החינוך בעיר, ברצוני לחזק את הממשל התאגידי בחברות הבת של העיר, להגביר את השקיפות וחלוקת התקציבים ההוגנת בין כל חלקי האוכלוסיה בנס ציונה ולחזק את המנהל התקין בעבודת העירייה, פקידיה וועדותיה".

 

יצחק כהן, יו"ר הרשימה המאוחדת הבית היהודי-ליכוד, ברך את עדי על הצטרפותו ואמר: "עדי הוא כוח חשוב, שנוסף אלינו, הוא מביא איתו נסיון מקצועי רב ורוח חדשנות רעננה, המצטרפת לנסיון המוניצפילי המוכח והמגובה ב'קבלות' וביצוע, כפי שהצגנו בחמש השנים האחרונות, ואני מאמין שיחד ובשיתוף-פעולה נוכל למנף את פעילות הרשימה ולהגדיל את השפעתה במועצת העיר, לטובת כלל הציבור הדתי, המסורתי והחילוני בנס ציונה."

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...