שתף

חשד: פרשת התעללות נחשפה בגן ילדים

12:05 23.10.2018

מה חדש בנס ציונה

תושבת נס ציונה לשעבר חשפה: הגננת התעללה בילד שלי ובעוד ילדים נוספים בגן בבן זכאי

 

"היא מתעוררת מספר פעמים בלילה בצעקות. זה לפעמים בהרמת ידיים למעלה. הלילות שלה הפכו לא לילות." כך סיפרה אמש ל'חדשות ערוץ 10' מ' (השם המלא שמור במערכת), האם, שחשפה את פרשת התעללות הגננת בגן של בתה בת ה-5, הממוקם במושב בן זכאי, הסמוך ליבנה.

 

האם, אשר גדלה וחונכה בנס ציונה ולה משפחה גדולה עדיין בעיר, מדברת בצורה כואבת על הנעשה בתקופה האחרונה.

 

מזה זמן מה הבחינה מ', שהילדה חוששת להגיע לגן, והמצב החמיר, לטענתה, כשמתקרבים לפתח הגן: "רואים שהיא לא רוצה ללכת, אז צריך לדבר איתה ולשכנע."

 

 

 

 

 

מילדה חברתית ומלאת שמחת חיים הפכה בתה של מ', לילדה חששנית, המכונסת בתוך עצמה, והדבר עורר את חשדה של האם.

את הזוועות גילתה מ' בזמן המקלחת לבתה: "בזמן שאני מקלחת אותה, אני פשוט פוגשת את הזוועות על הגוף שלה. שטפי-דם. שריטות מאחורי היד. על פניו היה נראה כהצלפות."

לאחר גילוי החבלות על גופה של הילדה, החלה הילדה לספר מה עבר עליה בתקופה האחרונה: ענישה של עמידה ממושכת בפינה, מניעת אוכל ומים, ובעיקר, אלימות פיזית קשה.

 

"זה שוק, זה שוק. את לא רוצה לקבל את זה" המשיכה מ' לספר בכאב על הגילוי המצמרר, "את לא רוצה להאמין שיש את הדברים האלה על הגוף של האוצר הזה".

 

לאחר החשיפה, מיהרה מ' לדווח, לאחראים על תיק החינוך במועצה האזורית, ואלו הרחיקו מיד את הגננת מהגן, גננת מקצועית, בעלת תעודת-הוראה בכירה, ובעקבות כך, נציגי המועצה ומ' הגישו תלונה על התעללות במשטרת ישראל.

 

לאחר הגשת התלונה במשטרה עדכנה בעלת הגן בהודעת ווטסאפ, כי הגננת הורחקה מהגן ותטופל על-ידי הדרג הגבוה ביותר, בצורה החמורה ביותר.

 

בעקבות התפוצצות הפרשה, החלו הורים נוספים לשאול את ילדיהם על התנהגות הגננת הסוררת, ועשו זאת בליווי פסיכולוגי, ובעקבות כך, נחשפו עוד מקרי התעללות בגן, בילדים נוספים.

 

"מעולם לא חשבתי שזה יקרה שם. אני לא חושבת שאף אימא יכולה לחשוב בכלל על דבר כזה, שזה יקרה לאוצר הזה. פשוט עצוב שבכל פעם, מחדש, אנחנו נתקלים בזה, ולי עצוב במיוחד שזה קרה לילדה שלי." כך סיכמה בכאב מורן, ומקווה שבתה תתאושש במהרה מהטראומה שחוותה בחודשים האחרונים.

 

הגננת סירבה למסור תגובה על החשד נגדה.

 

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...