שתף

טורניר כדורגל ברוח טובה

07:21 25.02.2019

מה חדש בנס ציונה

המרכז הקהילתי בשכונת יד-אליעזר אירח לטורניר כדורגל ידידותי את ביה"ס "בינתחומי הדר"

 


המרכז הקהילתי בשכונת יד-אליעזר, מהווה בית לכלל תושבי השכונה ומוצעות בו פעילויות שונות ומגוונת. אחת מפעילויות השיא שמתקיימות במרכז כבר שנה שנייה הינו שיתוף פעולה עם עמותת "שער שוויון". המיזם אמנם מיועד לילדים בכיתות ד'-ו', אך בעקבות ההצלחה בשנה שעברה, הוחלט להקים תכנית נוספת גם לכיתות א'-ג' שנקראת "שער להצלחה". את הקבוצות מלווה המאמן ומדריך הנוער אלעד ג'מיל.

 

מטרתן של תכניות אלה הינה לבנות חברה טובה יותר על בסיס חינוך ומשחק כדורגל תוך מתן דגש לערכי כבוד, סובלנות, דו קיום ומניעת אלימות וגזענות. בתכנית זו מקימים קבוצות כדורגל בבתי ספר ובמרכזים קהילתיים, כל קבוצה נפגשת עם מאמן כדורגל פעם בשבוע לאימון, שלפניו הילדים נפגשים עם חונכת מרכז למידה, וזוכים לסיוע בשיעורי הבית ולפעילויות חינוכיות, ובמהלך השנה הקבוצות יוצאות לטורנירים ברחבי הארץ.

 

 

כחלק מהמיזם, נערך ביום ראשון השבוע טורניר בין קבוצות הכדורגל של מרכז יד-אליעזר לבין קבוצות הכדורגל של בית הספר "בינתחומי הדר".

 

מספרת מנהלת המרכז הקהילתי ביד אליעזר נוי ארד: "את הטורניר פתחו כיתות א'-ג' עם משחק מותח מאוד שהסתיים בתיקו בין הקבוצות. לא הספקנו להסדיר את הנשימה וכבר המשחק השני התחיל. על המגרש עלו תלמידי כיתות ד'-ו', שעד אותו הרגע עודדו מהקהל את קבוצת הבית שלהם. גם כאן לא הצלחנו להוריד את העיניים לרגע מהמגרש. שתי הקבוצות נלחמו כדי לנצח, אך עם זאת שיחקו בצורה מכובדת וראויה.

 

בסיום שני המשחקים השחקנים לחצו ידיים לקבוצה היריבה וגילו רוח ספורטיבית. לטורניר הגיעו הורים וקהל רב מהשכונה שבאו להריע, לעודד ולהרים את המורל לשתי הקבוצות. האווירה הייתה טובה מאוד והילדים כבר מחכים למפגשים הבאים. תודה לעמיחי משה, מאמן בית הספר "בינתחומי הדר" על שיתוף הפעולה ולאלעד ג'מיל מאמן קבוצת "יד-אליעזר" על ארגון הטורניר."

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...