שתף

טלי חייט התאחדה מחדש עם שחר רובין

14:23 22.08.2018

מה חדש בנס ציונה

חברת המועצה חברה מחדש לסגן ראש העיר והמועמד לראשות העיר שחר רובין

 

אמש נערכה ישיבת ההזדהות של חברי המועצה בבניין העירייה בנס ציונה. אחרי שבישרנו לכם על האיחוד בין ציפי זילברמן לבין עמוס לוגסי, נודיע כעת כי שחר רובין אימץ לרשימתו את טלי חייט. חברת המועצה חייט הייתה אמנם ברשימתו של יוסי שבו "נס ציונה נטו", אך לפני כן הייתה ברשימה של רובין "לב" וכעת היא חוזרת להיות לצידו של סגן ראש העיר והמועמד לראשות העיר כאשר הצהירה כי היא מזדהה עם מפלגת "לב".

 

טלי חייט, שחר רובין ואורן יגאנה. חיבור מעניין

 

רובין: "אני מברך על הצטרפותה של טלי לסיעת לב, אני גאה בניסיון, בידע, במחויבות הציבורית ובלב האוהב שטלי מביאה עמה . כמו גם, בתוספת הייצוג הנשי בסיעה. יחד ננצח ונוביל את העיר אל אתגרי העתיד".

 

 

חייט: "עם הודעת פרישתו של יוסי שבו מהחיים הפוליטיים נדרשתי לקבל החלטה לגבי המשך דרכי הפוליטית. הפוליטיקה עבורי היא אמצעי לקדם מטרות ציבוריות ולא מטרה אישית. נס ציונה היא בית עבורי כאן נולדתי, גדלתי והתחנכתי וכאן אני מחנכת את בנותיי. הבחירה לחזור למפלגה ששחר ואני הקמנו לפני 15 שנה היא בחירה ללכת עם הלב, אני מאמינה בשחר כמנהיגה הבא של העיר, מאמינה בתוכנית שבנה ואליה יצקתי את הדברים החשובים לי ולקהל שמלווה אותי ותומך בי ואני מודה לו על האמון ועל ההזדמנות לשוב ולהיות חלק פעיל מסיעת לב בעשייה ולטובת הציבור.

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...