שתף

יוזמה: קריאת רחוב האצטדיון על שם יצחק בוקסר ז''ל

10:43 27.01.2020

מה חדש בנס ציונה

קבוצת אנשים בנס ציונה מציעה לקרוא לרחוב שמוביל לאצטדיון על שם יצחק בוקסר ז"ל, אביו של ראש העיר שמואל בוקסר. מצד שני, ישנה גם התנגדות לכך

 

 

בשבועיים האחרונים אחד הנושאים שדנים בו ברחוב הספורטיבי הוא הרצון לשנות את שמו של רחוב האלופים, אשר מוביל לאצטדיון העירוני, לשמו על שם יצחק בוקסר ז"ל. 

 

בוקסר ז"ל היה אחד המייסדים של המועדון אי שם בשנות ה 50 ויו"ר האגודה הראשון של המועדון. כמו כן בוקסר ז"ל היה שחקן האגודה ואף בנבחרת ישראל. 

 

שירת בבריגדה העברית בזמן מלחמת העולם השנייה, נלחם במלחמת השיחרור והיה מראשוני הפרדסנים במושבה. היה גם יקיר העיר. אחראי להקמת הסקציה ולאיחוד בין 4 קבוצות במושבה.

 

יצחק בוקסר ז"ל הוא אביו של ראש העיר המכהן שמואל בוקסר, אך הפנייה נעשתה על ידי תושב העיר עמי גרובשטיין ובה חתומים עוד מספר אנשים אשר תומכים במהלך. 

 

יחד עם זאת, קבוצת אוהדים מתנגדת לכך וטוענת כי יחד עם בוקסר ז"ל, לו מניות רבות בייסוד ובניית המועדון, ישנם עוד מספר אנשים שמגיעה להם הוקרה לא פחותה כגון אריה וישניה ז"ל, מאיר הרמן ז"ל, עודד בן הלל  ז"ל ועוד. 

 

מעיריית נס ציונה נמסר: "טרם התקבלה פנייה פורמלית בנושא. כשתתקבל פנייה כזו, הנושא יידון במסגרת ועדת שמות."

 

 

 

 

 

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...