שתף

יום שלטון משותף

13:12 27.03.2019

מה חדש בנס ציונה

ביום שני נערך יום שלטון משותף בין ראש העיר שמואל בוקסר לבין חברי פרלמנט הנוער והילדים. היה מעניין, מרגש ומרתק

 

בתחילת השבוע, ביום שני, נערך יום השלטון המשותף. ראש העיר וסגניו נפגשו עם דור העתיד של העיר,  הסבירו להם על התנהלות העירייה ובעיקר הקשיב לבקשותיהם של חברי הפרלמנט העירוני, שדיברו על מספר נושאים חשובים עבורם. 

 

היום המיוחד הזה מתחיל בלשכת ראש העיר שמואל בוקסר עם שובל דרויש יו"ר פרלמנט הנוער, רותם גנון ס.יו"ר הפרלמנט וגור פורת יו"ר פרלמנט הילדים.

 

חברי הפרלמנטים ניהלו מפגש עם בכירי העירייה באולם יד לבנים וקיבלו סקירה על מה שתוכנן ליום הזה.

 

 

 

ראש העיר שמואל בוקסר שיתף את התלמידים בתפיסת הניהול שלו - ניהול עיר כניהול עסק מורכב, שבו 50,000 התושבים הם גם הלקוחות וגם בעלי הבית.

 

בנוסף, בני הנוער יחד עם מחלקת הנוער ערכו לאחרונה סקר מקיף, ממנו עלו שני נושאים מרכזיים - הצורך במתחמי נוער למפגשים בשעות הפנאי, ותחבורה ציבורית שהולמת את צרכי בני הנוער. ביו שני  נפגשו חברי הפרלמנטים הצעירים עם נציגי העירייה לישיבות עבודה סביב הצורך במתחמי נוער למפגשים בשעות הפנאי, ותחבורה ציבורית שהולמת את צרכי בני הנוער  והתקיימו דיונים סביב הצרכים וההצעות לפתרון.

 

כמו כן, חברי פרלמנט הנוער ופרלמנט הילדים נפגשו להדרכות אישיות בנושאים השונים - עם ראש העיר על חזון, מנהיגות וסדרי עדיפויות, עם סגנית ראש העיר על מיזמי רווחה והתייחסות לאוכלוסיה עם צרכים מיוחדים, עם מנכ"לית העירייה על ניהול פרויקטים ועם עוזר ראש העיר על הפקת אירועים.

 

לאחר היום העמוס סיכם ראש העיר שמואל בוקסר ואמר :

 

"כל ההשקעה העצומה בחינוך, בספורט, בתנועות הנוער ובחוגים היא עבורכם. פעילותכם הציבורית חשובה מאד והתפקיד שלנו בעירייה הוא לסייע לכם להצליח."

 


 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...