שתף

ישיבת מנהלי אגפים של העירייה-בדגש על נושא החנייה

14:10 05.12.2018

מה חדש בנס ציונה

ביום ראשון השבוע קיים ראש העיר שמואל בוקסר את ישיבת מנהלי האגפים השבועית בחדר הישיבות של העירייה

 

זו הישיבה השנייה שמקיים ראש העיר עם מנהלי האגפים, כשבראשונה הציג את האני מאמין שלו ואת העקרונות המנחים לניהול העירייה: "דלת פתוחה של משרדי העירייה, עבודה בשקיפות מלאה ושיתוף תושבים". 

בפתח הישיבה השנייה הציג את המנכ"לית המיועדת דפנה קירו-כהן, שכעת מכהנת כמנכ"לית מועצה אזורית ברנר, וב-1 בינואר 2019 תחליף את מנכ"ל העירייה עמיקם נגר-לוי.

 

 

בישיבה, התמקד ראש העיר במספר נושאים, אך הנושא בעל המשקל הציבורי הגדול ביותר היה אכיפת חנייה ברחבי העיר. ראש העיר שמואל בוקסר הנחה את דובר העירייה לפרסם לציבור את אזורי החנייה, את המועדים והשעות שבהם החנייה מותרת לתושבים ללא עלות. 

 

בנוסף, הנחה ראש העיר את המנכ"לית המיועדת לגבש מדיניות חדשה לאכיפת החנייה ברחבי העיר, בדגש על חנייה באדום לבן וחנייה ברחובות הולנדיים שבהם יש חנייה פרטית לבעלי הנכס בשטח ביתם.  

 

דובר העירייה תומר תדהר: "בתקופה הקרובה תגבש העירייה מדיניות חדשה בנושא החנייה ותפרסמה לציבור. בשלב זה, אנו קוראים לתושבי העיר, המתגוררים בבתים משותפים ובבתים פרטיים שבהם מוקצית חנייה פרטית לבעלי הנכס, לתחשב במצוקת החנייה שבאזור מגוריהם ולהחנות את רכבם בחנייה הפרטית."

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...