שתף

"יש כאלה שעושים ויש כאלה שעושים לביתם"

20:17 27.08.2018

מה חדש בנס ציונה

סגן ראש העיר והמתמודד לראשות נס ציונה שחר רובין עונה למבקריו

 

לטענת שחר רובין, בתקופה האחרונה ישנם קולות רבים בשטח, של פעילים פוליטים, שמשחירים את שם העיר. 

 

 

וכך אמר רובין :

"  יש כאלה שלא היו חלק ממערכת העשייה בשנים האחרונות, טסו לחו"ל, בילו ועשו לביתם והיום הם מציגים את נס ציונה כעיר מלאת בעיות המחכה להם "שיושיעו" אותה.

 

אבל,יש כאלה שעבדו והשקיעו אלפי שעות של ועדות, ישיבות מועצה והם מחוברים לשטח ויודעים שהדבר היחיד שנס ציונה צריכה זה להמשיך את דרכו של יוסי שבו.


נס ציונה כבר נבחרה לא פעם לאחת הערים המובילות באיכות החיים בארץ והיום קבלנו עוד הוכחה לכך שהיא הפכה ליעד הכי מבוקש בישראל.

 

כמובן, שיש אתגרים העומדים לפתחנו ויש נושאים הטעונים שיפור בעיר, אך צריך וראוי להודות על האמת וממנה לצאת לדרך ולהוביל אל העתיד והאמת היא...
אחת ויחידה יש לנו עיר מדהימה, עיר איכותית, עיר עם לב של מושבה.

 

החזון שלי הוא להוביל את נס ציונה אל העתיד ביחד אתכם, בשיתוף, יד ביד וביחד עם נבחרת של אנשים מדהימים ולעשות זאת מתוך הוקרה לעבר ומבט מפוקח אל העתיד. 

 

 

בחמש עשרה השנים האחרונות נוכחתי בכל הוועדות החשובות, אלפי שעות של דיונים, הייתי חלק מהוועדות הכי חשובות בעיר: וועדת בניין עיר, וועדת תכנון וועדות רבות נוספות.
התוצאות שמתפרסמות היום, על כך שנס ציונה היא העיר המבוקשת בארץ, אינן מפתיעות אותי כלל כי ביחד עם יוסי שבו עשינו ועבדנו בכדי שאלו תהיינה התוצאות.

 

כל אותם מתמודדים שמבקרים את העשייה של ראש העיר מביישים בעיקר את עצמם כי התוצאות מדברות בעד עצמן. ראוי שאלה שלא עשו דבר למען העיר, אלא העיר עשתה למענם ידברו קצת יותר בכבוד ובצניעות למהפכה שעשה יוסי שבו בעיר והפך אותה למודל ולשנינה לאיכות חיים. אבל ככה זה בחיים, יש כאלה שמדברים ויש כאלה שעושים. אמשיך בעשייה ואמשיך את דרכו של שבו."

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...