שתף

"כאשר לאישה טוב, לכל הבית טוב"

21:41 03.11.2018

מה חדש בנס ציונה

הילה ניניו עברה כל מה שאשה חולמת עליו. עכשיו היא פה כדי לספר על השינוי הגדול, על ההשפעה הרבה, האושר שמגיע וכמובן העצמה נשית. כתבה שכל אשה חייבת לקרוא

 

אין כמעט אחד שלא מכיר בנס ציונה את הילה ניניו. מאמנת הכושר הפכה בשנים האחרונות לגורו עבור נשים רבות. מאות נשים עברו דרך הסטודיו שלה ורובן ככולן נשארו שם להמשיך את התהליך שהן עוברות.

 

נכון, אפשר לדבר מפה ועד לסוף העולם על ההשפעה שיש לכושר על החיים שלנו. על כל הטוב שהוא מביא לנו וכמובן על העניין הבריאותי. אבל ניניו היא הרבה מעבר לכך. היא אשה מלאת השפעה, אחת שעברה הכל, מודל לחיקוי קוראים לזה היום. 

 

הילה ניניו. מודל לחיקוי עבור נשים

 

מצד אחד, ניניו יכולה לדבר שעות על גבי שעות על אימוני הכושר שלה, על השינוי שהיא בעצמה עברה בחיים ועל מאות הנשים שמבקשות ממנה עצות (היא כמובן, נענית לכולן), אבל בנוסף, אומרת ניניו, המילה הטובה מגיעה לכל אחת ואחת מהבנות שמגיעות אליה. "כמה שאהיה טובה, בסוף הכל תלוי באותה אחת שמגיעה להחלטה עד כמה היא רוצה את זה, עד כמה היא רוצה להתאמן"

 

היא בת 35, נשואה לנסי ואמא ליהלי בת ה 9 וחצי ועידן בן 8. כן, הילדים הצמודים שלה בגיל זה גם משהו שהיא מצליחה לג'נגל בין כל החיים האלה. הלידות שלהם היו עבורה עוד פרק בחיים שהיא ראתה בו כאתגר וצלחה אותו בגדול. בענק. 

 

"ידעתי שאני רוצה שעוד ועוד נשים ירגישו את מה שאני מרגישה ועוברת"

 

-  הילה, איך התחלת עם כל זה בכלל?

"תמיד הייתי סביב זה, אבל שנתיים אחרי הלידה השנייה חזר לי הוייב והחלטתי שאני חוזרת לזה בכל הכח ועבורי זה היה יציאה משגרה. בגיל 29 נרשמתי למכון כושר ויצאתי לאימונים מאוחרים במשך 3 חודשים. היה אימון אחד ששבה את ליבי וגרם לי לאושר. הרגשתי כל כך טוב עם עצמי שידעתי שאני רוצה שעוד ועוד נשים ירגישו את מה שאני מרגישה ועוברת"

 

- את עובדת לא מעט שעות, את עוברת בעצמך לא מעט תהליכים. איך מקבלים את זה בבית?

" היה פרגון מהצד של הבעל. הוא פרגן מאוד אבל אני לא אשקר, זאת עבודה לא פשוטה עם הרבה מאוד שעות. בערבים אני מחוץ לבית, זה להיות בסטודיו, מערך שיעורים, ללמד, לעשות אימונים וכמובן לקדם את העסק. אבל הוא למד לחיות עם זה. אני תמיד טוענת, כאשר לאישה טוב, לכל הבית טוב"

 

- למה פתחת את הסטודיו?

"רציתי להעניק לכמה שיותר נשים את מה שאני עברתי, את מה שאני עדיין עוברת. תחושת הניצחון הזאת, תחושת האושר הזאת, זה משהו שקשה לתאר. לשמחתי מאות בנות מנס ציונה עברו דרך הסטודיו הזה ואני מרגישה שעשיתי וממשיכה לעשות משהו טוב מועיל וחיובי עבור הנשים בנס ציונה"

 

 

יחד עם השותפה דורין לזימי. "אין אישה שלא אוהבת כושר"

 

- מרגישה העצמה נשית?

"לגמרי. כשאשה באה אליי ואומרת לי שהשתנו לה החיים, שטוב לה עם בעלה, שכיף לה לשים בגד ים והביטחון שלה עלה, בשבילי זה הכל. יש אנשים שהכושר שינה להם את החיים. בדיוק בשביל זה אני פה בסטודיו. לראות את השינוי ולגרום לו לקרות. אני יודעת בדיוק מה הלבטים. הילדים, הבעל, העבודה, הזמן. אבל כל אחת צריכה למצוא את הזמן שלה. זה לא פחות חשוב מדברים אחרים"

 

חבריה הקרובים קוראים לה "הביונית". אבל היא לא, היא אשה רגילה לחלוטין שפשוט לקחה החלטה. החלטה שהיא רוצה שיהיה לה טוב בחיים ועשתה זאת ביג טיים. מספיק לדבר איתה ולראות את החיוך הרחב שלה כדי להבין כמה טוב לה ויותר חשוב, איך היא מעבירה לשלל בנות אחרות את כל הטוב הזה. 

 

- בתור אחת שעברה הכל, מה ההמלצה שלך לאותה אחת שמתלבטת, שרוצה אבל עדיין לא עשתה את הצעד הראשון?

" אני טוענת שאין אשה שלא אוהבת כושר. צריך לנסות להגיע לשיעור ולרצות. אחרי זה, הכל זורם חלק, הרבה הרבה יותר טוב ממה שכל אחת חושבת. תאמין לי, עברתי עשרות בחורות שלא האמינו בעצמן אבל התאהבו בזה בצורה מדהימה. אני אומרת שכל אחת צריכה להתאהב בכושר, אבל אני אומרת שהצעד הראשון הוא הכי קשה, כל השאר זורם. כל אחת בדרך שלה, בקצב שלה. כל אחת מתחברת למשהו אחר. בנות, תעשו את הצעד הראשון, מבטיחה לכן שלא תתחרטו"

 

לפני ואחרי. לראות ולא להאמין. "רק רצון, זה מה שאשה צריכה"

 

לסיום, מעניקה הילה מספר טיפים לאשה המתלבטת. שווה לקרוא

 

*לעולם לא לוותר ותמיד לנסות
להגשים את השאיפות גם אם יש מחסומים

 

* הכל בראש, ברגע שאת רוצה משהו זה ייקרה,
עם הכוונה טובה זה גם ייקרה מהר!

 

* התמיכה מהסביבה
גורמת לי לעשות את מה שאני אוהבת.

 

*כמות המתאמנות בשנה האחרונה בהחלט הוכפלה פי 2, יש יותר מודעות היום לכושר.

 

הילה ניניו. האשה הביונית של נס ציונה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...