שתף

כבוד: קצין הצנחנים מנס-ציונה זכה בפרס מהחטיבה האדומה

13:21 15.01.2020

מה חדש בנס ציונה

גאווה מקומית: קצין הצנחנים מנס-ציונה, חי דוד שמחון, זכה בפרס על כך שתרם לייעול הגיבוש לחטיבה האדומה

 

כחלק משיטת האיתור הנערכת בחטיבת הצנחנים, אותה עוברים המועמדים לגיוס לחטיבת הצנחנים, יזמו מפקד החטיבה ומפקדים בחטיבה פרויקט הנקרא 'אחרי למשפחה אדומה'.

 

באמצעות הפרוייקט התבקשו הלוחמים בחטיבה למסור לקראת כל גיבוש שמות של חבריהם המעוניינים ומתאימים על-פי נתוניהם להגיע אל החטיבה האדומה.

 


מ״מ מרגמות של מחלקת המרגמות בגדוד 202 - גדוד צפע בחטיבת הצנחנים, סגן חי דוד שמחון מנס-ציונה, מפקד מחלקה על 35 לוחמים ומפקדים בפלוגת המסייעת של החטיבה, זכה בפרויקט 'אחרי למשפחה האדומה' ותרם לייעול תהליך גיבוש הצנחנים.


״במאמץ משותף שלי ושל הצוות דיברנו עם מלש"בים רבים והצלחנו להביא כ-150 מלש"בים לפרויקט. אני רואה את המאמץ הרב שהצוות משקיע במציאת המלש"בים ואני מאמין כי יהיו יותר בהמשך. מטרתו של הפרויקט היא הבאת מלש"בים איכותיים, שמאמינים שיכולים להיות לוחמים בחטיבת הצנחנים." משתף חי דוד.

 

חי דוד התגייס לגדוד 202, גדוד צפע, של החטיבה ושם נשאר עד היום. לאחר שנה בשירותו יצא חי דוד לקורס מ"כים למשך ארבעה חודשים ופיקד כמ"כ 4 חודשים. לאחר מכן רצה לצאת לקורס קצינים, אך לא התאפשר, ושלחו אותו לפקד כסמל טירונים במחלקת בני ישיבות בגדוד.

 

 

 

חי דוד נלחם, ולבסוף, הצליח לצאת לקורס קצינים. לאחר קורס של שמונה חודשים - קיבל את הצוות שעליו מפקד כיום, צוות המרגמות אשר התגייס באוגוסט 2018.

 

בנוסף, הצוות של חי דוד זכה במקום הראשון בבוחן פלמ"ס (פלוגת מסייעת) בתחום מחלקת מרגמות, שנערך לפני כשלושה שבועות, יחד עם כל הפלוגות המסייעות. "אני גאה בצוות שלי, במאמצים שעשו ועושים וביכולת שלהם להצליח להגיע למטרותיהם." הוא אומר בגאווה.

 

* אם גם אתם חושבים שאתם יכולים להיות חלק ממשפחת חטיבת צנחנים, מוזמנים לקבל כבר עכשיו פרטים באינסטגרם (idf.paratroopers) על גיבושי אוגוסט נובמבר.

 

עם מח"ט צנחנים
צילום: דובר צה"ל

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...