שתף

כבר ביום ראשון הקרוב יחודשו ההסעות למוסדות החינוך

15:00 15.05.2020

מה חדש בנס ציונה

 

משרד החינוך פתר את בעיית ההסעות אל מוסדות החינוך. ההסעות יחלו לפעול מיום ראשון ובדגש על חזרה הדרגתית בהתאם להיערכות של כל רשות
נקבעו נהלים שיאפשרו לשמור על כללי הזהירות וההיגיינה
הנסיעה באוטובסים תהיה בתפוסה מלאה

 

משרד החינוך סיכם היום (שישי) עם משרד הבריאות, כי ההסעות של התלמידים אל מוסדות החינוך תתבצענה במתכונת מלאה, תוך שמירה על כללי הזהירות וההיגיינה. בתוך כך, ההסעות תוכלנה לפעול החל מיום ראשון הקרוב ה- 17.5, כאשר החזרה תעשה באופן הדרגתי, בהתאם לההיערכות של כל רשות.

 

ההסעות תפעלנה בהתאם לכללים שנקבעו:


1. שמירה על קבוצות קבועות ולא משתנות - התלמידים יישתייכו לאותה קבוצה ולא יתערבבו עם קבוצה אחרת.

2. מלווה בעלייה להסעה בשעות הבוקר -  המלווה יוודא שאין התקהלות וצפיפות של תלמידים בעליה לאוטובוס. כמו-כן, הוא יוודא כי התלמידים עוטים מסיכות.

3. המושב שליד הנהג פנוי - לא יישבו בו תלמידים.

4. רישום תלמידים בעלייה להסעה - בעת העליה להסעות יתבצע רישום של התלמידים לוודא שנשמר הרכב הקבוצות.

 

 

שר החינוך, רפי פרץ: "אנחנו משלימים מהלך מורכב וחשוב של חזרה לשגרה. כנגד כל הביקורת מערכת החינוך חוזרת למסלול, ובכלל זה פתרון לסוגיית ההסעות. הקפדה על ההנחיות והעקרונות שקבענו תשמור על בריאות הילדים וצוותי ההוראה. בהצלחה."

 

מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב: "מערכת החינוך משלימה עוד מהלך בחזרה לשגרה. הפעלת ההסעות תעשה באופן הדרגתי, תוך הקפדה על כללי הזהירות והמניעה.  כמו כן, נאפשר לכל מועצה להיערך בהתאם ליכולתה."

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...