שתף

''כמעט ואנסו אותי''

12:09 20.01.2020

מה חדש בנס ציונה

מזעזע:  עדן ינקוביץ בת ה 21 מספרת על הטרדה מינית/ניסיון אונס שכמעט עברה ויש לה מסר חד וברור

 


 עדן ינקוביץ בת ה 21 מרחובות, עברה במוצאי שבת האחרון מקרה מזעזע ובו כמעט ועברה מקרה אונס. ינקוביץ בחרה לחשוף את הסיפור באמצעות פוסט גלוי ומפורט ומעל הכל, בעיקר בשביל לתת כח לשאר הבנות  ולהעביר מסר למקרים הבאים.

 

וכך כתבה עדן:

"במוצ"ש כמעט אנסו אותי


וואי... מלחיץ לכתוב את המשפט הזה.

בשבת בערב, יצאתי מהאנגר 11 בנמל תל אביב לאחר שהסתיימה אחת ההופעות הכי טובות שזכיתי לראות. ירד גשם בכמויות ואני כמובן שכחתי את המטריה באוטו, אז כמו אחרים- חיכיתי באולם.

כשהגשם נרגע ויצאתי החוצה, ראיתי שהנמל עוד מלא באנשים- יש בנים, בנות, משפחות, ילדים, נראה ממש כרגיל. אז לקחתי את הזמן בדרכי לאוטו.

פתאום איש אחד התחיל לעקוב אחרי.
אחרי כמה צעדים הבנתי שהוא אשכרה באמת עוקב אחריי וזה לא בדמיון שלי. ניצבה מולי בחירה- לרוץ לאוטו או לרוץ חזרה לאולם. בחרתי באולם ובעודי רצה לשם האיש נעמד מלפני, נעצר מאחורי ואן שחנה ממש כמה מטרים מדלת האולם ופתח את מכנסיו.

האבסורד הוא שבזמן שכל זה קורה, אני מוקפת באנשים, הנמל כרגיל ואמא ובת עוברות לידי ולידו רק שהן עם הגב אליו ולא רואות אותו.

רצתי חזרה לאולם, כולי רועדת, פניתי לשתי הנשים הראשונות שראיתי ואמרתי:" סליחה, איזה סוטה עקב אחריי והוריד את המכנסיים. אני לא יוצאת לאוטו לבד. תלוו אותי לאוטו בבקשה."

שתי המלאכיות האלה (שיחשפו את זהותן אם ירצו) ובעלה של אחת מהן, לא רק שהסיעו אותי עד לאוטו, חיכו שאתניע ונסעו מאחוריי עד שיצאתי מהנמל, אלא גם הרגיעו אותי, הצחיקו אותי וגרמו לי לצאת מהטראומה.
והכי חשוב- גרמו לי לקנות גז מדמיע על הבוקר ביום שאחרי!

הנה, גילינו שהטרדות מיניות ואונסים ממש לא חייבים להיות בסמטה חשוכה ובמקום מבודד.
תגנו על עצמכם! (נשים, גברים וכל מי שבאמצע. כולם!)
ספריי פלפל עולה 58 שקלים בריקושט וסביר להניח שאפשר למצוא גם במקומות אחרים.
תסתובבו בזוגות או בקבוצות, תהיו ערניים לסביבה,
והכי חשוב- אם הוטרדתם/ן או נאנסתם/ן- אל תתביישו!!! תצעקו לעזרה עד שמישהו ישמע ויבוא לעזור. אין "לא נעים לי" במצבים האלה.
אני, לא יודעת מה הייתי עושה בלי שתי הפיות שכל כך עזרו לי."

 

עדן ינקוביץ. מסר חד וברור לכל הבנות

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...