שתף

''לא האמנתי שנגיע למצב הזה''

11:42 30.03.2020

מה חדש בנס ציונה

מיכאל בן דוד בן 23, איש חיי לילה מנס ציונה מדבר על המשבר הגדול בענף חיי הלילה, על הכאב הגדול, על שני החולים שבילו אצלו בבר וגם קצת על אופטימיות

 


"התחלתי את דרכי בחיי הלילה בגיל 16,
אני זוכר את הפעם הראשונה שהסתכלתי על מסיבה שלי, ראיתי מאות אנשים מחייכים ורוקדים וזה פשוט מילא אותי בסיפוק לא מוסבר, מאז התמכרתי להרגשה שבלעשות טוב לאנשים ולגרום להם לחייך,
עבר הזמן ואיתו התקדמתי לניהול מקומות שונים והפקות אירועי ענק. לפני מס׳ חודשים פתחתי בר חדש בתל אביב ברחוב אבן גבירול 13 בשם Queen Tlv בר באווירת רטרו (70׳/80׳)

בשיאה של תקופות שגשוג בעסק נודע לי כי בתאריך ה5/3 בילו בבר 2 חולי קורונה מס׳ 92 ומס׳ 98.


כך לראשונה פגשתי ״מקרוב״ את הנגיף המדובר, ובעודי מהרהר בניסיון להבין את גודל הנזק הצפוי, החלו הניידים שלי ושל שותפי לקרוס מעומס השיחות וההודעות שהתקבלו, בהלה מובנת לחלוטין שהורגשה כבר באותו סוף השבוע-80%(!)מההזמנות בוטלו.

 

לאחר מכן פורסם כי התקהלות המונה מעל ל 10 אנשים אסורה, כך שמלבד העובדה שאצטרך להפסיק להפיק אירועים גדולים ולבטל את כל אירועי הפורים שתכננתי, גם הבר ייסגר עד להודעה חדשה.

 

לא האמנתי שנגיע למצב הזה שימנעו מאיתנו לעבוד ולהתפרנס אך מנגד שיצפו מאיתנו לשלם תשלומים שוטפים רגילים, כמו שכירות ארונונה ועוד.


אחרי מספר שיחות עם בעלי עסקים מנס ציונה ותל אביב הבנתי שכולם נמצאים באותו מצב ושככל הנראה המון עסקים לא יחזיקו מעמד ואף יפשטו רגל אודות המשבר.

אנחנו מבינים שהמשבר תוקף את כולם ושכרגע השליטה שלנו עליו היא מזערית, אנחנו לא מצפים לקסמים אלה מצפים לתמיכה מהמדינה, לקבל דחיות בתשלומים גדולים כמו שכירות ומענקים לעצמאיים ושכירים כאחד, ההפרדה בין השניים לא צודקת ואף חסרת כל היגיון.

 

המסר שלי לכל אותם בעלי העסקים ואנשי הלילה הוא שאסור לעצור לרגע, לא משנה כמה קשה לנו.
אני יודע שגם לאחר המשבר אמשיך לעשות אירועים ולגרום לאנשים לחייך, ליבי עם כל בעלי העסקים בנס ציונה ובארץ כולה,
מאחל לכולנו ולעצמי ימים יפים יותר!

 

מיכאל בן דוד

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...