שתף

אלמוג: ''לא כולם ראויים להיות חברי מועצה''

08:37 29.11.2018

מה חדש בנס ציונה

 

אריאל אלמוג קיבל את התיקים שרצה, מדבר על מועצת העיר, רוצה לשפר את שירות הציבור ומוותר על המשכורת שלו. עכשיו הוא מדבר על הכל

 

לא היה קשה להבחין, בישיבת המועצה החגיגית, בסדר הישיבה. לצדו של שמואל בוקסר ניצב אריאל אלמוג. אלמוג ויתר על מועמדותו לראשות העיר למען בוקסר, ונראה כי בוקסר אכן יעמוד במילתו, להעניק לו את סגנות ראשות העיר נס ציונה.

 

מעבר לכך, אריאל אלמוג מאוד כועס על חלק מחברי מועצת העיר הנוכחית ואומר שלא כולם ראויים לשבת במקומם. בנוסף, מדבר אלמוג על התיקים הגדולים שקיבל לידיו לנהל, הוא רוצה לשפר את השירות לתושב, ומעל הכל, מצהיר כי הוא יוותר על שכרו כסגן ראש העיר. 

 

אריאל אלמוג. מוותר על שכרו

 

-  אריאל, חודש אחרי הבחירות? מה דעתך על מועצת העיר החדשה בנס ציונה?

"מועצת העיר החדשה בנויה מפאזל של החברה בעיר. יש דתיים, חילוניים, אנשים שמתעסקים עם הירוקים ואיכות הסביבה. אנשים שבעיניי ראויים, ואנשים שיש בעיניי פחות ראויים. אבל זה מה שהציבור בחר, ואנחנו צריכים לעזור אחד לשני ולגרום לכמה שפחות חילוקי דעות. אבל בעיניי, לא כולם ראויים להיות חברי מועצה."


 - כולם ראו בישיבת המועצה החגיגית שישבת ליד ראש העיר שמואל בוקסר. נראה שיש ביניכם חיבור טוב.

"זה לא סוד שאני הסגן שלו וממלא המקום שלו. מחזיק תיק שיקום פני העיר ויו"ר ועדת מכרזים. לקחתי על עצמי סמכויות רבות. זה מאוד כבד ורציני, וזה לא סוד שבזכות התמיכה - הוא נבחר לראש עיר. התמיכה שלי הייתה ההחלטה שהוא יהיה ראש עיר, וללא סיבוב שני. הוא סומך עליי, ואני סומך עליו, ויש לנו מטרה אחת, לעשות טוב לעיר, שתהיה איתנה ותהיה טובה לתושבים. אנו לא יורדים לעם, אלא עולים לעם.

 

 - האם תקבל את סגנות העירייה?

"אני אהיה סגן ללא שכר. אני אתרום את הכסף שלי. לא רוצה שקל אחד. אני בא לעבוד בהתנדבות. אני ארוויח שקל בשנה. אני בא לעבוד בשביל הציבור, ולא בשביל הכיסא."

 

- מה הפרויקט הראשון שתרצה לעסוק בו?

"הפרויקט הראשון זה - שעות קבלת הקהל. אין דבר כזה. מקבלים את הקהל באופן שוטף. אין דבר כזה לפי ימים. הציבור צריך לקבל שירות מהבוקר ועד הערב. בלי שעות מסוימות. אין דבר כזה לפי כח אדם. יהיה כח אדם. אנחנו פה כדי לשרת את הציבור. אני רוצה שהתושב הנס ציוני יקבל שירות ככל הניתן."

 

 - אילו תיקים אתה דורש לקבל לטיפולך במהלך הקדנציה הקרובה?

"התיקים שלי הם שפ"ע, וכולל פיקוח ויו"ר ועדת מכרזים. בנוסף, אשמח לעזור בכל עזרה שיבקשו. אנחנו פה למען הציבור ולא הפוך."

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...