שתף

לוטוס, לואי, רוני, יוגי וסול: אמצו חיה!

19:39 04.10.2018

מה חדש בנס ציונה

אם אתם אוהבים בעלי-חיים, בוודאי תבינו את החשיבות שבאימוץ בעל-חיים, במיוחד את הנטושים והמוזנחים. לשם כך יצרנו קשר עם עמותת 'תנו לחיות לחיות' ואנו משתפים אתכם במאמץ להצלת חיי בעלי-החיים. אנו מבקשים - אמצו חיה!

לאימוץ: בית-המחסה של 'תנו לחיות לחיות'. ממוקם בכניסה לכפר-רות ובו מחכים כ-200 כלבים וכ-100 חתולים. 03-6241776 (שלוחה 3)

 

והשבוע לאימוץ החמודים האלו:

לוטוס - לוטוס המקסימה, כלבלבונת עמוסה באהבה, ננטשה לפני שנה מבית שלדבריהם נכנסו לבעיות כלכליות. העיניים נותרו עצובות, והלב לא מפסיק לחכות להורים שיבטיחו לתמיד לאהוב. לוטוס בת 3.

 

לוטוס

 

לואי - זהו סיפורו של לואי… שהגיע אלינו בתור גור יפהפה, אבל פחדן. איש לא רצה להשקיע במתוק, ו-4 שנים חלפו להן בעצב ופחד בלי סוף. לפני שנה, לואי ננשך בכלוב, מה שגרם לפניו היפות לקבל עיוות קטן באזור בו ננשך - מעל השפה. עכשיו, כשעוברים ליד "הכלב הפחדן הזה" הוא נפסל גם בגלל העיוות בשפה.
ולואי, לואי שלנו בסך-הכל רוצה, כמו כולם, לזכות בבית בו ירגיש מוגן ואהוב. מתי יגיע התור של לואי לצאת מהכלוב? לואי בן 4.

 

לואי

 

רוני - כלבלבון עדין וביישן, כשנפתח הופך לממרח הכי מתוק בעולם. רוני בובוני, שווה את הסבלנות וההשקעה כי הוא יעניק לכם את האהבה הכי גדולה של חייכם. רוני בן 3.

 

רוני

 

יוגי - כלבלב עדין ומקסים, שצמא לאהבה. שעות ארוכות עומד בכלוב ובוכה, כשלאהבה כל-כך צמא. אחד המקסימים, יוגי בן 4.

 

יוגי

 

סול - סול האומללה, אחת הכלבות העצובות בכלבייה. סול ננטשה מבית, והיא מטופלת בכדורים נוגדי חרדה. היא מסתדרת עם חלק מהכלבים וחתולים, צריכה בית סבלני עם ניסיון ובלי ילדים. היא צריכה שמישהו יציל אותה ויהיה סובלני וקשוב לנפש שנפגעה ולא מצליחה להתאושש בעצמה. סול בת 5.

 

סול

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...