שתף

למען ילדי נווה-יהודה נס-ציונה

08:48 02.01.2020

מה חדש בנס ציונה

 

רוצים לעזור לילדי כפר-הילדים נווה-יהודה נס-ציונה? זאת ההזדמנות שלכם


היום ומחר מתקיים מבצע גיוס המונים, לילדי כפר הילדים נווה-יהודה בנס-ציונה. הילדים  ישמחו מאוד לעזרתכם.


ניתן להיכנס לקישור המעודכן לתרומה מקוונת ופשוטה, https://www.charidy.com/hamifal/Halevy


כפר הילדים והנוער נווה יהודה בנס ציונה, בניהולו של בנימין חן הלוי, מרשת החינוך הוותיקה (1943) 'המפעל להכשרת ישראל', יוצא, לראשונה מאז הקמת הארגון לפני 76 שנים, לקמפיין גיוס המונים.


בכפר הילדים מגדלים ילדים (לרוב אחאים), שהוצאו מהבית, מגיל צעיר מאוד.


בנימין חן הלוי: "לא משנה מי אתם, לא משנה באלו תנאים אתם נמצאים. ב'נווה יהודה' אנו מאמינים שיש לכם הזדמנות. אנחנו תמיד מאמינים שאפשר לפעול בנחישות. שמה שקרה  בעבר שלכם - לא מכתיב את העתיד שלכם. האתגר והמחויבות שלנו, כצוות, כלפי כל אחת ואחד מהם, היא להביאם לקו הגמר, בסוף י"ב, או בגיל 26, מוכנים לחיים מוצלחים! כשהם מצויידים בתעודת בגרות, עוברים מכינה או שנת שירות וכמובן שירות משמעותי בצבא."

 

"כדי שזה יקרה - יש לנו צוות מנצח." מוסיף בנימין: "'הורי בית' שמגדלים ומחנכים את הילדים במסירות אין קץ, במשפחתונים, כשלצדם צוות צעיר בשנת השירות שלהם. צוות טיפולי (עובדות סוציאליות,פסיכולגיות ומטפלים רגשיים) מקצועי, מורים מסורים לשיעורי-עזר ותגבורים, ואנשי מינהלה מהמעלה הראשונה."

 

"היום 'קצת' קשה, ולכן, החלטנו לצאת למבצע גיוס תרומות למענם, כי ממש מגיע להם... במסגרת הזו אנו נערכים למבצע גיוס המונים למען רווחת הילדים לטובת שיעורי עזר במרכז הלמידה,חוגים, טיפולים רגשיים, העשרה, וטיולי עונות. אנו מבקשים, בכל לשון של בקשה, לסייע לנו להיות 'שגרירים' למעשה זה, להיות מתרים ואף לתרום לפי יכולתיכם. עזרתכם זו תעניק לנו יכולת לתת. ממש לא קל לנו לפנות ולבקש, אבל זה מספיק חשוב גם לנו וגם לילדים. אנו חולמים עבור ילדי הכפר ומאמינים שאין ראויים מהם. מאמינים בהם ובעתידם." מסכם מנהל כפר הילידם והנוער. 

 

המבצע יימשך 36 שעות עם גיוס המונים. הוא החל אתמול וממשיך היום (2/1/2020)


פרטים לתרומות:

▪באמצעות העברה בנקאית לחשבון בנק הפועלים 12, סניף קרית יובל 691, מספר חשבון 299080, ע"ש המפעל להכשרת ילדי ישראל
▪באמצעות ביט, למס׳ הטלפון של החשבון שלנו 051-2262832
▪באמצעות פייבוקס, למס׳ הטלפון של החשבון שלנו 051-2262832, או בקישור: http://pbme.co/pbj?v=j&g=5dff0f2709f0580019dfb2a7,
▪ או באמצעות צ'ק על שם המפעל להכשרת ילדי ישראל.

בכל המקרים יש לציין בהדגשה: עבור נווה יהודה

 

תודה. שתמיד נזכה להיות בצד הנותן!

 

ילדי נווה יהודה בביקור ב-HP

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...