שתף

לנה פייפרמן שחר נבחרה לתפקיד מנהל המינהלת

08:26 12.03.2020

מה חדש בנס ציונה

לנה פייפרמן שחר נבחרה לתפקיד בכיר שטרם היה בעיריית נס ציונה

 

לנה פייפרמן שחר נבחרה לתפקיד מנהלת מינהלת התחדשות עירונית.


מדובר על תפקיד חדש שלא היה קיים עד כה בעיריית נס ציונה. ביוזמת ראש העיר שמואל בוקסר, הקימה העירייה את המינהלת להתחדשות עירונית, במימון משותף יחד עם הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית.


מינהלת התחדשות עירונית, תפקידה לגבש ולהתוות את מדיניות ההתחדשות בעיר, תוך תיאום ושיתוף פעולה עם אגף הנדסה, וכן לסייע ולאפשר לרשות המקומית לקדם את היוזמות, ולהוות כתובת ומענה לתושבים וליזמים בעיר לשאלות ולפניות בנושא.


לנה, בעלת ניסיון של כ -11 שנה בתחום תכנון וניהול פרויקטים, ליוותה את הקמת המינהלת העירונית בחולון, והובילה תוכנית מתאר ח 2040.


בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת מחלקת תכנון ארוך טווח ומנהלת יח' השימור באגף ההנדסה בעיריית חולון. בהשכלתה הינה בעלת תואר ראשון באדריכלות, ובימים אלה לומדת לתואר שני במסלול תכנון עירוני ואזורי באוניברסיטת ת"א . 
ראש העיר שמואל בוקסר: "המטרה של המינהלת היא להוביל, ליזום ולהגדיל את היקף המימוש של מיזמי התחדשות עירונית בעיר ולהוביל את הממשקים מול התושבים היזמים וכל גורמי החוץ הנדרשים. אני סבור שיש בכך בשורה חשובה לעיר, והמינהלת תסייע לנו לקדם פרויקטים חשובים אשר "נתקעו" שנים רבות. אני רוצה לאחל ללנה, שהיא גם תושבת העיר, הצלחה רבה בתפקיד החדש".


לנה פייפרמן שחר: "אני מאוד שמחה על ההזדמנות שניתנה לי ואדאג לתרום מניסיוני לקידום תהליכי ההתחדשות בעיר. אני מאמינה בתהליכים הוליסטיים ורב מערכתיים המתייחסים לתושבי המקום ולמגוריהם. כמו כן, למרחב הציבורי, לסביבה, לכלכלה ולתשתיות, באופן שיאפשר איכות חיים ורווחה, המותאמת לצרכי העיר ולתושביה."

 

י

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...