שתף
מאיה קסטרו - מאמנת אישית, מנחה ומלווה הורים 

מאיה קסטרו - מאמנת אישית, מנחה ומלווה הורים

מאיה קסטרו - מאמנת אישית, מנחה ומלווה הורים

 

ברוכים הבאים לאתר של מאיה קסטרו!

לפני הכל אני אמא ל-3 ילדים מקסימים, ירין, נועה ואורי.
בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובוגרת מכון אדלר בהנחיית קבוצות הורים ובאימון אישי עם התמחות על יחסים במשפחה.

למכון אדלר הגעתי לאחר התלבטויות וקשיים שהיו לי כאשר בתי נועה נולדה ולירין הבכור זה מאוד הפריע והוא החליט להראות לנו מי מחליט בבית הזה. האווירה בבית הפכה להיות לא נעימה, מלאת עצבים ומתחים וכל יום נגמר בתסכול וכעס. היום, לאחר 11 שנים של ניסיון בהורות ,עם בדיקות וניסיונות אין ספור ועם ידע פרקטי שאותו רכשתי עם השנים, אני מבינה שתמיד אפשר אחרת.

יש דרכים רבות להבין את התנהגות ילדינו, בכל גיל, ולזכות ביחסים טובים, קרובים ואוהבים עם היקרים לנו ביותר.

בעיני אין דבר חשוב יותר מיחסים טובים עם ילדינו, זה התפקיד החשוב והמשמעותי ביותר שיהיה לנו אי פעם בחיים, ושם עלינו להשקיע, ללמוד, ולנסות דרכים נוספות כל הזמן כדי יחסים אלו יהיו קרובים, פתוחים ובטוחים.

אם גם אתם חושבים שזה התפקיד החשוב ביותר, אם גם אתם רוצים לעשות שינוי משמעותי ביחסים איתם, אני כאן עבורכם, אל תוותרו על כך לעולם!

שלכם,
מאיה קסטרו
מנחה ומלווה הורים.

מחכה לכם, מאיה קסטרו

052-241347

מרגישים עייפים ממאבקים אינסופיים מול הילד?

מרגישים שהאווירה בבית עם הילדים הפכה למתוחה וכעוסה?

חווים התנהגות שלילית של הילד ?

מרגישים שמשהו בהורות לא עובד ?

או רוצים להעשיר את עולמכם כהורים ומעוניינים לקבל את כל הידע והכלים להורות מצליחה ובריאה
ולהיות מוכנים לפני שיגיעו הקשיים...

הדרכת הורים היא הפתרון עבורכם!
ניתן וכדאי ללמוד דרכי התמודדות עם בעיות בהורות, ניתן וכדאי ללמוד כיצד להיות הורים טובים יותר.

הדרכת הורים היא הדרך הטובה ביותר לקבל את כל הידע והכלים הפרקטיים להורות אפקטיבית ומהנה - עבורכם ועבור ילדיכם.

מה תקבלו בהדרכת הורים?

• ידע, צעדים וכלים פרקטיים להורות מוצלחת
• הבנה טובה יותר על עולמם הפנימי של ילדיכם
• ידיעה שהשינוי תמיד מתחיל בהורה
• דרכים מועילות להתמודדות עם התנהגויות מפריעות של ילדיכם
• דרכי תגובה להתנהגויות שליליות שהילדים מפתחים (ילד שמסרב לאכול ,ילדים שדבוקים לטלוויזיה, מתבגר שמנסה כל הזמן לבדוק ולפרוץ גבולות)
• מה הם השלבים ההתפתחותיים וההשלכות ההתנהגויות של כל ילד בכל שלב
• כיצד לגדל ילדים מוכנים לחיים: בעלי בטחון עצמי, עצמאיים, אחראיים, אכפתיים ויודעים להשתלב בחברה, אופטימיים וחיוביים.

בהדרכה ובליווי אישי

• אדריך ואלווה אתכם כיצד להגיב בכל עת, על כל דילמה או קושי
• אחזק ואתן לכם כלים פרקטיים ויישומיים שתוכלו לפעול איתם כבר אחרי המפגש הראשון
• ויותר מהכול אתן לכם, יד , חיזוק , עידוד ואהיה שם עבורכם בקושי ובתיסכול. כי אף ילד לא נולד עם דף הוראות ואף הורה לא נולד עם תואר ראשון בהורות.

אני מאמינה ביכולות, ברצון ובנכונות של כל הורה ליצור מערכת יחסים טובה וקרובה עם ילדיהם.

אני מאמינה ביכולת כי הורה יכול להיות כל מה שהוא רוצה, ובמסוגלות ליצירת כל שינוי בכל זמן. אני כאן עבורכם נטולת כל שיפוט או ביקורת על מה שהיה עד כה, וביחד להסתכל קדימה– אדריך ואלווה אתכם על מנת לבנות עתיד הורי טוב יותר.

אני כאן עבורכם ובשבילכם
שלכם מאיה קסטרו

הנחיית הורים בקבוצה זו אחת מהתמחויותיי. קבוצה הינה כוח משמעותי שמוביל אדם להתפתחות אישית הלימוד בקבוצה מאפשר למידה רחבה ביותר, כאשר כל משתתפי הקבוצה משתפים ומעלים סיטואציות שחווים בבית, לומדים ומחזקים אחד את רעהו במסגרת בטוחה, תומכת ומכילה.

בקבוצות הורים בהנחייתי, אתם לא תרגישו לבד לעולם! אנחנו דנים בקשיים ובדילמות שמעסיקים את כלל ההורים, וביניהם כיצד לשפר את התקשורת בבית, כיצד לחזק את הסמכות ההורית, כיצד לטפל במושג "גבולות", נגלה דרכי התמודדות עם אחים, תוקפנות, פחדים, ועוד. כל זאת באווירה חווייתית (לפי גישת אדלר) ובמתן הרבה מאוד כלים ברורים וקלים ליישום, על מנת שתהפכו להורים שתמיד חלמתם, ולגרום לילדיכם לשתף פעולה, לגלות אחריות ולהפוך אותם לבעלי ביטחון עצמי וגישה חיובית לחיים.

 

 

למי מתאימה קבוצת הורים?

קבוצת הורים מתאימה לכל הורה שילדיו חשובים לו ושתפקיד ההורה עומד בסדר עדיפות ראשונה בחייו. שבמסגרת הערכים שלו יש ערך של יחסים טובים וכבוד ההדדי.

איך מתנהלות קבוצות הורים?

קבוצות הורים מתנהלות אחת לשבוע במפגש של שעתיים 12 מפגשים, ,בהם משתתפים עד 12 זוגות הורים לילדים בטווח גילאים דומה (2 סוגי קבוצות: גיל הרך - עד גיל 10, וגיל ההתבגרות 10 ואילך). ההשתתפות בקבוצת הורים היא חוויה תומכת ,מפרגנת, חברית ומעצימה

מה לומדים בקבוצת הורים?

בקבוצת הורים תקבלו את כל הידע והכלים להורות מהנה ואוהבת יותר:
• איך מציבים גבולות, ומדוע הם חשובים
• מריבות בין אחים
• התנהגויות מפריעות, מדוע זה קורה? ומה עושים?
• איך לבנות דימוי עצמי וביטחון עצמי אצל ילדינו
• כיצד לגדל ילדים אחראים, ועצמאיים .
• עונשים? לא מועיל!!! אז מה במקום?
• ועוד הרבה כלים וטיפים שיהפכו את ההורות למהנה וכייפית.


הצטרפו גם אתם למאות ההורים ששיפרו יחסים ובד בבד נהנו גם מערב מהנה , זוגי, חברתי וחוויתי של פעם בשבוע.
מחכה לכם מאיה קסטרו


♦ "שמי מזל,
ברצוני לשתף אתכם בתהליך שעברתי בחיי בזכות המאמנת מאיה קסטרו, שעזרה לי להגיע למודעות עצמית ,למדתי ליראות את החיים בצורה יותר חיובית במיוחד בהורות, להעריך את עצמי יותר במקום בו עבדתי ,ובחיים בכלל , למדתי להתבונן על מקרים ומצבים שמתרחשים בחיי ום ילדיי ולקחת אותם למקומות טובים יותר .

היום אני יכולה לומר שאני שונה בתפיסות של החיים ובמחשבות שלי ,והרבה יותר קל לי ליישם מהלכים בחיים כי מאיה לימדה אותי איך להסתכל על מצבים לא נעימים שקורים בחיים ואיך להוביל אותם . אני מודה למאיה שהביאה אותי למקום שאני נימצאת בו היום בזכות זה היחסים עם ילדי ועם עצמי כאמא השתפרו והניבו פירות ."


♦ "מאיה יקרה,
הכרנו דרך הבנות אבל יכולתי גם לבחור אחרת, בחרתי להתקרב ולהכיר הפשטות השמחה והפתיחות הרבה מול שגרת החיים מאד סקרנה אותי כשהבטתי בהתנהלות שלך מול ילדייך

אט אט התקרבנו והתחלתי להגיע לסדנאות וזה מה שקיבלתי : את הזכות להרגיש בסדר עם עצמי בדרך שלי היום את האישור להורות/זוגיות שלי ואת ההבנה שמה שהיה היה ואין לי יכולת לשנות גם אם טעיתי

ומה שיהיה תלוי בי ובתגובות שלי
הבנתי שהם לא אשמים אם אני בלחץ ורוצה לממש את עצמי הם לא אשמים אם אין לי כ"כ הרבה עזרה

הם לא אשמים בסערה שאני מביאה כשאני נכנסת הביתה למדתי שהאגו שלי יעשה לכוללללם רק רע הסדנאות הזכירו לי כי יש שטיח לנקות את הלכלוך בכניסה אל הבית ואת מאיה -הזכרת לי לנשום להכיל ולהבין היכן האדם העומד מולי נמצא בתוך עולם רגשות זהה לשלי רק פחות 20-30 שנה

,הכרת לי צד אחר של חמלה ,הילדות לא אשמות שאני מאחרת אני התעוררתי מאוחר הבנתי שהחיים מאד קצרים וחבל לי לבזבז אותם במריבות ועצבים הכל חולף אפשר לתת להם להתמודד עם הרבה דברים לבד ולא להיות השוטר הטוב או הרע. אין לי מקום ואני יכולה להמשיך עד אין סוף

אבל המשפחה שלי זכתה בחיים שמחים מתוך בחירה הבחירה היא על בסיס יום יומי גם לאחר יום לא נחמד אין סוף ללמידה אשרייך שהשכלת לבחור בדרך שכ"כ מתאימה לך
ואשרי שזכיתי ללמוד ממך.
תודה
רביד בסר

לוח ארועים