שתף

מדריכת ספורט בצהרונים נמצאה חולה בקורונה

20:39 04.07.2020

מה חדש בנס ציונה

מדריכת ספורט בצהרונים בגני נס ציונה נמצאה חיובית לקורונה. עשרות ילדים נכנסו לבידוד

 

במהלך שעות הלילה אתמול ובשעות הבוקר היום, הוציאה עיריית נס ציונה שתי הודעות ובהן שיתפה כי מדריכת ספורט בצהרונים של גני הילדים בנס ציונה, נמצאה חיובית לקורונה.

 

כמו כן ניתן הסבר ושיתוף למועדים בהם שהתה מדריכת הספורט והסבירה לגבי כניסה לבידוד של הילדים.

 

 

בהודעות נמסר:


תושבים יקרים, בשעות האחרונות קיבלנו הודעה ממשרד הבריאות כי מדריכת ספורט בצהרונים בגנים אובחנה כחיובית לקורונה.

מיד עם קבלת האבחון והנחיית משרד הבריאות, נשלחה הודעה להורי הילדים בצהרונים הרלוונטיים ולצוותים (רשימה מפורטת של הצהרונים והמועדים בהם עבדה מצורפת מטה).

הצוות שעבד בצהרון והילדים שביקרו בצהרון בימים שבהם עבדה המדריכה נדרשים לבידוד בהתאם להנחיות. ילדים וצוות שלא באו במגע עם המדריכה לא נדרשים לבידוד.

עיריית נס ציונה עומדת בקשר רציף עם משרד החינוך ומשרד הבריאות ומלווה את הצוותים החינוכיים ואת הילדים וההורים. כמו כן נעדכן את ההורים באשר לביצוע בדיקות קורונה. נעדכן על כך בהמשך.

בנוסף, אנו נבצע חיטוי של הגנים מתקניהם וסביבתם ונודיע במהלך השבת לגבי המשך פעילות הקייטנה בגנים אלה, בהתאם למספר הילדים הנדרשים לבידוד.

 

 

יום שבת 4.7.20 שעה: 10:50

תושבים יקרים, מספר עדכונים בהמשך להודעה מאתמול באשר למפעילת הספורט בצהרוני הגנים שאובחנה כחיובית לקורונה:

>> לאחר בדיקה נוספת של מחלקת גני ילדים, מצאנו כי המפעילה שהתה בצהרונים האמורים בשני מועדים נוספים (24.6 ו- 29.6). להלן רשימת המועדים המעודכנת. למען הסר ספק - לא נמצא ששהתה בצהרונים נוספים. כפי שנמסר אמש - הצוותים והילדים ששהו בצהרונים באותם מועדים נדרשים להיכנס לבידוד ולדווח על כך באתר משרד הבריאות.

>> בשעות אלה צוות מחלקת גני הילדים נמצא במשרדי העירייה - הן מצליבות את רשימות ילדי הקייטנות עם רשימות הנדרשים לבידוד כדי לבדוק את היתכנות פתיחת הקייטנות בגנים האמורים. הודעה בנושא תצא בהמשך.

>> באשר לחוגים בקייטנות – ראשית, חשוב לציין שכל מפעילי החוגים ממלאים הצהרת בריאות לרבות מדידת חום, בטרם כניסה לגן. מכל מקום אנו בונים היערכות חדשה בנושא החוגים כך שתצומצם החשיפה ואנו נעדכן על כך בהמשך.

>> פתיחת מתחם בדיקות – כבר אתמול פנינו בנושא לרפרנט במשרד הבריאות וכן לרופאה הנפתית – בשלב זה הדברים עדיין בבדיקה, ובכל מקרה – הפרוצדורה מחייבת קבלת הפניה לבדיקה מקופת החולים אליה שייך הילד המבודד (יש לפנות בטלפון או באתר), כמו גם הכוונה של הקופה למקום ביצוע הבדיקה.


קיימים מספר מתחמי בדיקות באזורנו ואנו בודקים את האפשרויות בהקשר הזה (מחר נוכל לקבל תשובות יותר מוסמכות). מכל מקום אין כל המלצה לבדיקה מיידית ויש להשלים את ימי הבידוד גם במקרה של תוצאה שלילית.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...