שתף

מועצת נס ציונה החדשה יצאה לדרך בערב נפלא

08:18 28.11.2018

מה חדש בנס ציונה

 

הנאום החזק של שמואל בוקסר, הסלפי הראשון כראש עיר, האולם המלא, חברת המועצה שנעדרה והצהרת הנאמנות. הכל על ישיבת המועצה החגיגית של נס ציונה 

 

בשעה טובה יצאה אתמול, מועצת העיר ה-13 בנס ציונה, לדרך חדשה. אולם היכל התרבות היה מלא מפה לפה, בראשי ערים, חברי מועצה לשעבר, רב העיר, משפחות חברי המועצה ותושבים רבים ומקורבים, שמחאו כפיים לכל חברי המועצה אשר עלו לבמה וצפויים להיות מקבלי ההחלטות בנס ציונה בחמש השנים הקרובות. 

האירוע החגיגי נפתח ב-19:30 בקבלת פנים בפואיה. לאחר התכנסו חברי המועצה, בני משפחותיהם, חברים ומוזמנים בהיכל התרבות.

בשורה הראשונה ישבו ראש העיר שמואל בוקסר ורעייתו חגית, לצדם ראשי העיר בעבר יוסי שבו ורעייתו ורדה וניסן קרופסקי ובת זוגו, רב העיר אברהם צוריאל שליט"א וחברי המועצה: סמדר מוצפי-אהרוני, רמי סקליטר, מאיה פז-שקולניק, עמוס לוגסי, אליהו לוי, אריאל אלמוג, נאור ירושלמי, גיל אנוקוב, שחר רובין, טלי חייט, לירן יגודה, שאול רומנו, שמואל מזרחי.

חברת המועצה פנינה זיו נעדרה מהישיבה עקב נסיעה לחו"ל.  לצד חברי המועצה ישבו בנות ובני זוגם.

בקהל נכחו גם מנהלי האגפים של העירייה, מנהלי המחלקות, חברי דירקטוריון של חברות עירוניות, חברי המועצה הדתית, מנהלי בתי ספר, חברי מועצה לשעבר, יקירי העיר, נציגי משפחות המייסדים ובית ראשונים, יושבי ראש ארגוני המתנדבים, יושבי ראש אגודות הספורט, ועדי הורים, חברי פרלמנט הנוער, נציגי תנועות הנוער וכמובן הפעילים של הסיעות השונות.

 

לערב אחד עצרו ראשי המטות וצוות המו"מ את דיוני הכניסה לקואליציה וחלוקת התיקים ועברו לחיוכים, איחולי הצלחה, ואף נרשמה לחיצת-ידיים על הבמה, בין שמואל בוקסר לבין מתחרו לתפקיד - שחר רובין.

 

מקבל ההחלטות הראשי, ומי שהולך להנהיג את העיר, שמואל בוקסר, זכה כמובן למחיאות-כפיים סוערות כשעלה לנאום. בנאומו דיבר בוקסר על משפחתו, שהקימה את העיר, על האחדות ועל חשיבות השליחות של כל חברי המועצה, וגם, במרומז, אמר כי אינו חושש מעימותים פוליטים: "כל מי שיהיה מונע מפוליטיקה לשם הפוליטיקה - ימצא יריב עיקש." אמר בוקסר, שגם על כך זכה למחיאות-כפיים. 

 

 

 

 

עוד לפני כן, נאם יוסי שבו ואיחל לכולם בהצלחה. רביעיית סקסופונים, של הקונסרבטוריון, פתחה את הערב הנפלא, כשלאחר-מכן, שלישיית זמרות מוכשרות וצעירות שרו את השיר 'משהו חדש מתחיל', של דני רובס. 

 

את הערב חתמו, תרתי-משמע, חברי המועצה ה-13 של נס ציונה, בהצהרת נאמנות למדינה ולעיר, כאשר פנינה זיו, חברת המועצה מטעמו של נאור ירושלמי, שוהה בחו"ל ולא לקחה חלק בערב, שנחתם בשירת 'התקווה'. בהצלחה. 

 

 

שמואל בוקסר בסלפי ראשון כראש עיר עם הילדה המתוקה, שירז יצחק.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...