שתף

מכון הסקרים m.i.s מציג: רובין מנצח בפער של כמעט 10%

10:04 23.10.2018

מה חדש בנס ציונה

בסופ"ש האחרון ערך מטה שחר רובין סקר חדש ובו תוצאות מעניינות במיוחד

 

במטה שחר רובין, סגן ראש העיר ומתמודד לראשות העיר, מכריזים הבוקר: "הנס-ציונים רוצים ראש עיר שבא לעבוד." זאת בעקבות פרסום תוצאות סקר של מכון 'm.i.s מחקרים שיווקיים', שערכו בין התאריכים 18-21/10/18 ושאושר על-ידי וועדת הבחירות על-פיו, לכאורה, שחר רובין יהיה ראש העיר הבא.

 


"עכשיו התמונה כבר נראית חדה וברורה," אומרים במטה רובין וטוענים כי "כפי שהסתמן עד כה כמעט בכל הסקרים המהימנים של מכוני המחקר האובייקטיביים, שחר רובין יהיה ראש העיר הבא והוא מנצח את בוקסר בכמעט 10%."

 

על-פי תוצאות הסקר מסתמן כי שחר רובין מנצח עם 38.2% מהקולות בעוד בוקסר מקבל רק 30.8% כ-31% עדיין מתלבטים. במונחים מוחלטים בנטרול חסרי עמדה (בעלי הדעה) שחר רובין 55.2% שמואל בוקסר 44.8%

 

כך נחשף בסקר של 'מאגר מוחות', בראשות פרופסור יצחק כ"ץ, וכן בסקר של ד"ר מינה צמח בחודש ספטמבר. כך נחשף גם היום, בסקר שלישי, שבוצע על-ידי מכון סקרים ומחקרי שוק אמין – 'm.i.s מחקרי שוק' ואושר על-ידי וועדת הבחירות.

 


הסקר נערך בסוף השבוע האחרון וכדי להגיע למדגם המייצג את תושבי העיר מבחינה דמוגרפית, בוצעה דגימה המשלבת שתי שיטות תשאול: דגימה טלפונית, ממוקד הסקרים, וסקר פאנל אינטרנטי. נקבעו מכסות לפי מגדר ובוצע שקלול נתונים לפי קבוצות גיל. טעות הדגימה המקסימאלית בסקר עומדת על 5.6% +/-

 


על-פי תוצאות הסקר: שחר רובין מנצח את שמואל בוקסר בפער של 10.4%.

 

עוד עולה מהסקר כי החיבור בין בוקסר לבין אלמוג דווקא פעל, כפי הנראה, לטובתו של רובין, ובמטה רובין טוענים כי מרב הקולות של אלמוג עברו לרובין.

 

מטה שחר רובין: "מתוצאות הסקר מתברר כי הציבור לא קונה חיבורים מלאכותיים וסקרים מופרכים, מי שטוען שהוא מוביל בסקרים לא קונה מועמדים אחרים בשביל לחזק את עצמו ברגע האחרון. הקומבינות האלה מתאימות אולי לעסקים, לא לנבחרי ציבור."

 

"הסקר שהצגנו, וכאמור, נמסר ואושר על-ידי וועדת הבחירות, מוכיח חד-משמעית כי מי שחשב שמוסר אישי לא מעניין את הנס-ציונים טעה, ובגדול. הנס-ציונים מוכנים לשמוע ולהקשיב ולנסות להתעלם מהתמונות הקשות, אבל כשהם מגלים שמאחוריהם יש הבטחות המנותקות מהמציאות ואינן מתיישבות עם תכניות המתאר של העיר ומתכניות תקציביות, אז הציבור אומר את דברו ובוחר בניסיון המוניציפאלי, בהכרת הטוב ובאהבה האמיתית לעיר."

 

לטענת מטה רובין כל ה"סקרים" שנערכו על-ידי מנהלי הקמפיין של בוקסר, באמצעות הודעות סמסים עם קישור ייעודי ל'גוגל דוקס', שנועדו 'לצבוע', לכאורה, את קהל התומכים וליצור, לדעתם, ניסיון ומציאות מדומה וכך לייצר, לכאורה, סחף לטענת אנשיו של רובין, אינם עובדים על תושבי נס ציונה, שהם הרבה יותר מתוחכמים ממה שחושבים. לראיה, סקרי מכוני הסקרים מציגים שוב ושוב את אותה תמונה.

 

פעיל במטה רובין: "גם 'תמונות אווירה' ועשרות פעילי מטה המנסים ליצור תחושת נפח ואווירת ניצחון לא מצליחים לשנות את העובדות האמיתיות - הציבור בנס-ציונה רוצה מנהיגות צעירה עם ניסיון מוניציפאלי. הציבור מחפש ראש עיר נקי כפיים, נטול אינטרסים וקרקעות, ראש עיר שאוהב את העיר ושהקדיש את רוב חייו לעשייה הציבורית - ראש עיר שבא לעבוד. עכשיו כולם יודעים את מה שאנחנו במטה הרגשנו כל הזמן בשטח - את הנס-ציונים אי-אפשר לקנות בכסף."

 

המועמד שלפחות על-פי הסקר האחרון יהיה ראש העיר הבא, שחר רובין, מסכם: "בחודשים האחרונים נס-ציונה עוברת מערכת בחירות לא פשוטה. הבטחות ללא כיסוי נזרקות לאוויר על-ידי קבוצת אינטרסנטים המבקשים להשתלט על העיר. משפחתי ואני עוברים ימים לא פשוטים. המערכת הזו לא פוסחת גם על אנשיי ועל חבריי, שחלקם עובר מסכת-איומים שיכולה להרעיד את העיר, אם תיחשף יום אחד. אבל כפי שכבר אמרתי לא אחת, אני לא חושש. כשאדם חמוש באמת טהורה וברצון אמיתי לפעול למען העיר שהוא אוהב והאנשים שחיים בה, אז כל שיטות התעמולה והחששות האישיים מפנים את מקומם לרצון עז להילחם ולהוציא את האמת לאור."

 

"ב-1.11 נס-ציונה תצא לדרך חדשה." מוסיף רובין "לדרך שמוקירה את העבר ורוצה לשפר את הקיים למען עתידנו המשותף. דרך שאתם תהיו חלק משמעותי ממנה. דרך שבה התושבים יהיו במרכז."

"אני לא מתבשם מסקרים ולא מוריד את הרגל מהגז, אני צריך אתכם איתי. אנחנו צריכים מועצה חזקה וכמה שיותר מנדטים לסיעת 'לב', בכדי שנוכל להוביל את תכנית-העבודה השאפתנית והסדורה שהצגתי 'רובין 2028'. ביום שאחרי הבחירות נצטרך לאחד את השורות ולחבק גם את אלה שחשבו אחרת, נצטרך לשים את כל המחלוקות מאחור ולהפוך את העיר הכי טובה בישראל לעיר טובה אפילו יותר. זו משימה לא פשוטה, אבל אני נחוש ומצפה בכל לבי לעבוד בשבילכם ולעבוד למען העיר שאני כל-כך אוהב." מסכם רובין.

 

ממטה שמואל בוקסר נמסר: "הטוב ינצח!"

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...