שתף

מינוי מרשים: אסתי כהן מונתה לנשיאת מעגל נשים ישראל

10:11 06.09.2020

מה חדש בנס ציונה

כבוד גדול: אסתי כהן, יו"ר מעגל נשים רחובות- נס ציונה, נבחרה לנשיאת מעגל נשים ישראל

 

מגיע לה כבוד גדול. 

 

אסתי כהן בת ה 40 מרחובות, נשואה ואמא לשלושה ילדים, קיבלה מינוי חשוב, להיות נשיאת מעגל נשים ישראל. 

 

כהן היא יו"ר מעגל נשים רחובות- נס ציונה אשר זכתה כעת למינוי המרשים הזה. 

 

לאחר קבלת המינוי אמרה אסתי בהתרגשות רבה :

 


שמי אסתי כהן , בת 40 מרחובות. נשואה באושר לשלומי ואמא ל 3 ילדים מקסימים.


יזמת עסקית וחברתית ומנהלת מכללה.


בבית הוריי גדלתי על ערכי הנתינה והעזרה ההדדית והערכים האלו מלווים אותי בהתנהלות היומיומית שלי. טובה קליינמן טיבור קליינמן


לאחר עשייה של 5 שנים במעגל, מתוכן שנה כמזכירה, שנה כסגנית ושנתיים כיורית, אני שמחה ומתרגשת להיות כאן איתכן, אני מרגישה אחרת, מבושלת, מסופקת, מרגישה שייכות, אופטימיות, ובעיקר התפעלות על הדרך הנפלאה שסללתי למעמד זה.


כשביקשו ממני להצטרף למעגל נשים רחובות נס ציונה, הגעתי כדי להעניק לאחר, להתנדב , ולהרגיש שייכות לארגון שהמטרה שלו היא נתינה.

 

מצאתי מעגל נשים חם מחבק ועוטף, עם נשים חזקות שכולן נשים עובדות שכירות ועצמאיות, חלקן נשואות, חלקן כבר אימהות, חלקן דתיות וחלקן חילוניות, אך כולן מוצאות את הזמן בהתנדבות מלאה לפעול למען האחר ביחד.


זהו כבוד גדול עבורי להיות חלק מארגון שחרט על דגלו את המוטו חברות ועשייה ובמיוחד בשנה מטורפת זו עם ווירוס הקורונה חווינו היטב גם את העשייה הענפה וגם את החברות החזקה שקיימת בתוך המעגלים, אתן האחיות שלי מהמעגלים בכל רחבי הארץ הראתן את העשייה האינסופית שלכן למען האוכלוסיות שלא זכו להזדמנות שווה בחברה. וכולי גאווה ענקית להיות חלק מכן. אני מודה לכן, חברות מעגל נשים יקרות, על שאתן פועלות ללא הרף וללא תמורה ותנאי, בכדי להעלות חיוך על פניהם של כל כך הרבה נשמות.


כחלק מתפקידי כסגנית נשיאה, לקחתי חלק בכנס עולמי באיסלנד , וזו הייתה גאווה אדירה לייצג את מדינת ישראל ולהציג את העשייה שלנו מול נציגות של מעל ל-45 מדינות מרחבי העולם. שמחתי לגלות עד כמה ישראל נמצאת על המפה ואת כמות האהבה האינסופית שאנחנו מקבלות.


שם פגשתי נשים שלא פגשתי מחיי, ועצם ההיכרות שלי איתן ושהן חברות מעגל נשים אי שם באיטליה, צרפת, מרוקו, ארהב, הפכנו להיות sisters ועד היום אנחנו שומרות על קשר.
דווקא בתקופה של חוסר הוודאות הזו, התמניתי להיות נשיאה, ואני מאמינה שדברים לא קורים במקרה ושיש סיבה לכל דבר.


המוטו שלי הוא:" united for all"" ודרכו ובאמצעות הלוגו אני ממחישה שכולנו נשים שונות אחת מהשנייה אך כולנו יחד נחבק, נעטוף, נפרגן בין המעגלים. ובעזרת החבל אשר מסמל את הקשרים החזקים שלנו בקהילה אנחנו נהפוך לכוח עצום!


אני מזמינה את אחיותינו הגדולות ארגון הטאנג'ט, שולחן עגול , קלאב 41, ואגורה להצטרף אלינו וכך נוכל יחד לתרום לאחר ולשונה יחדיו.

אחת מהמטרות שלי השנה היא קשרים , המוטו של החבל הנמצא בלוגו המסמל את הקשרים , אשר אני מעוניינת שניצור בין המעגלים, רשת הקשרים הזו היא הזדמנות נהדרת למנף אותנו בכל הרבדים. יחד במכפיל כוח , נוכל לשתף במידע ונהפוך לקהילה משתפת להתייעצות על מגוון רחב של נושאים וליצור חיבוריות של קהילה גדולה. באמצעות הקשרים שלנו נוכל ליצור הזדמנויות עסקיות בין נשות המעגל למחפשות עבודה, עסקים ולמנף דברים אחת עבור השנייה.


המטרה השנייה היא אחידות, כך שנוכל לשתף בין המעגלים את תוכניות העבודה של כל עמותה, קביעת תקציבים, אפשרויות לגיוס כספים. כל המידע הנל יימסר במהלך השנה לכל הנשים על ידי מתן כלים וסדנאות חינמיות לניהול חיים, קידום רשת חברתית ועוד ועוד.


החלום שלי להעמיד יותר נשים בתהליכי קבלת החלטות בארגון הארצי, ולכן אני זקוקה לכן , נשים אשר מעוניינות לקחת חלק פעיל ביותר במפתח , אני אשמח שיפנו אליי ונתאם ציפיות.
להיות שייכת לארגון מעגל נשים זה בזכות , ואלה שנמצאות כאן היום יגידו שהן זכו באחיות לכל החיים, אני מאמינה שבעזרת הבורד המנצח שלי , נצליח יחדיו לעשות שינוי , נצליח להגדיל את המעגלים, נצליח לגייס תורמים ובעיקר נצליח יותר ויותר להעניק לקהילה שזקוקה לנו.

אני רוצה להגיד מספר מילות תודה.


לצוות הבורד היוצא קרן בדני Faraj Marina אני רוצה להודות, לכל אחת ואחת מכן בשם כל חברות המעגלים על שנה מוצלחת שבה לקחתן חלק בהובלת הארגון, על עבודה אינסופית ועל וכל זאת לצד הפעילות במעגלים שלכן. אין ספק שהשילוב הוא מאתגר ועל כך בהחלט מגיעה לכן תודה.

 

וכמובן, תודה ענקית ומיוחדת לנשיאה היוצאת Or Abbou Aharon תודה רבה לך על הסבלנות, ההקשבה, ההדרכה, בורכתי לשהות לצידך - את אישה שמפיצה המון אור סביבך והכל בענווה בצניעות ובשקט שלך, אשמח מאוד להמשך שיתוף פעולה בהמשך הדרך.

 

ולצוות הבורד הנכנס – Dikla Avrahami Shemesh הסגנית, Avivit Nevipana המזכירה, איילת הגזברית ו Hagit Peri הממשיכה איתנו השנה כיועצת חיצונית לבורד, אחראית על שיתופי הפעולה של הארגון והדוברות. אני בטוחה שבשנה הקרובה, יחד עם העשייה המרובה, אנחנו נהפוך ל sisters ולמשפחה מלוכדת, מכילה ותומכת.


ענבר פרחי היקרה, נשיאת טנג'נט הממשיכה- ציפיתי בך מקרוב השנה, ולמדתי, זכיתי להכיר אישה עם נשמה אמיתית עם כוחות בידיים, ולא רואה בעיניים. אין לי ספק שהשנה אנחנו הולכות לעשות דברים מדהימים יחדיו, שנה שבה נפעל בפעילות משותפת פוריה, מבורכת ומחוזקת יותר.

 

ל Shlomi Cohen בעלי היקר, אתה פה תמיד לצידי, תומך, מחבק, מעניק, ללא הרף. לא יספיקו המילים כדי להודות לך על התמיכה לאורך כל הדרך ועל כך שבזכותך איפשרת לזה לקרות. האמונה שלך בדרך שלי הן אלו שהובילו אותי לדהור קדימה ולצאת לעצמאות.

 

תודה לאמא ואבא טובה קליינמן טיבור קליינמן היקרים , שהיוו עבורי השראה והשכילו להקנות לי ערכים רבים שהפכו אותי למי שאני היום. הדרך שלכם מלווה אותי יום יום בעשייה.
מעגל נשים ישראל, תמיד לוקחים חלק בעשייה מתוך אמונה שחלק מפעילות המעגל נועדה לחינוך דור העתיד לנתינה למען האחר, ובהזדמנות זו אני רוצה להודות תודה ענקית לילדים שלי, ליהי עדי ליעד, אני גאה בכם מאוד. לפעמים הם חשבו שהעבודה שלי היא מעגל נשים, ולא הבינו עד כמה הכל בהתנדבות מלאה.


ואחרונות חביבות אני רוצה להודות בהוקרה ענקית בהערכה ובנשיקה וחיבוק וירטואלי מרחוק, כל כך הייתי רוצה שתעמדו לצידי פה, תודה לחברותיי ל מעגל נשים רחובות נס-ציונה.– אתן הכוכבות האמיתיות, אתן אלה שנוצצות, זוהרות, מרימות, מפרגנות ותומכות ללא הפסקה, כל פוסט, כל צעד אני מתייעצת איתכן ומשתפת אותכן , אתן תמיד מרגשות אותי, רוצה שתדעו שאתן חלק נכבד וחשוב מחיי וחלק מהמעמד הזה הוא בזכותכן. תודה ענקית.


אני רוצה לסכם במשפט: בכנס באיסלנד באחד הטיולים באוטובוס ישבתי עם כמה נשיאות ממדינות אחרות, כל אחת ציטטה סופרת /משוררת שהיא מחוברת אליה, אחת הנשיאות ציטטה לי את ג'יי, קיי, רולינג, הסופרת , הציטוט הזה היום יותר מתאים ממה שהיה שם לפני שנה, היא ציטטה :"אנחנו לא זקוקות לקסם כדי לשנות את העולם, אנחנו נושאות את כל הכוח שאנחנו צריכות בתוכנו: את הכוח לדמיין שיכול להיות יותר טוב".


בשנה הקרובה אני הולכת אשפיע, ולהשאיר חותם בארגון שלנו. כולי תקווה שאני אצליח להגיע לכל אחת מכן לחדרי הלב, אני מאחלת לכולכן, שנה טובה, שנה שמחה , שנת בריאות והצלחה ושנת מעגל נהדרת לכן ולמשפחותיכם.


תודה רבה.

 

אסתי כהן. מינוי מרשים ביותר

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...