שתף

מיתוג ולוגו חדשים למרכז הרפואי קפלן

16:23 20.02.2020

מה חדש בנס ציונה

 

רגע מכונן בחיי בית החולים 'קפלן'

 

בשבוע האחרון, התקיים במרכז הרפואי קפלן אירוע השקת אסטרטגיה שיווקית חדשה, במעמד מנכ"ל שירותי בריאות כללית, פרופ' אהוד דודסון, ראשי ערים בסביבת בית-החולים וסמנכ"לים. מטרת האסטרטגיה השיווקית היא להדגיש את החוזקות של הצוותים הרפואיים המיומנים שמחויבים למטופלים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, תחת המסר המרכזי: 'יש על מי לסמוך'.

 

הלוגו החדש, שהושק במהלך האירוע, משלב חץ - המייצג חדשנות ושאיפה קדימה וסליל DNA - המייצג את המקור של כלל בני-האדם וגם את ה-DNA המיוחד של בית החולים קפלן, דרכו הנהלת בית החולים מעבירה את המסר למטופלים ולעובדיה: 'יש על מי לסמוך'.

 

מנכ"ל כללית ומנהלת בית החולים 'קפלן' על רקע הלוגו החדש
צילום: גלעד שעבני

 

פרופ' אהוד דודסון, מנכ"ל כללית, אמר כי הוא משוכנע שיש על מי לסמוך בקפלן: "אנשים מצוינים בכל המקצועות ובכל התפקידים, עושים עבודה מצוינת," הוא אמר: "עבודת צוות יוצאת-דופן באיכות שלה וברמת השירות וברצון שלכם להצליח."

 

ד"ר שרית אבישי-אלינר, מנהלת המרכז הרפואי קפלן וביה"ח הרצפלד, ביקשה להודות בחום לכלל הצוותים הרפואיים שנרתמו לתהליך בניית האסטרטגיה מתוך מחויבות אישית להצלחת בית החולים בהצבת המטופלים במרכז העשייה.

 

 

"האמירה החשובה שלנו 'יש על מי לסמוך' והלוגו החדש הנם בבחינת 'אני מאמין' במובילות, באיכות הרפואית, בשירות ובמקצועיות של הצוותים הרפואיים בקפלן, ששוקדים כל העת על מחקר וקידום הרפואה," היא הסבירה: "אנחנו לא שוכחים לרגע את המטופלים שלנו, שהם במרכז העשייה היומיומית, ואת החמלה, שהיא ליבת ומהות המקצוע שלנו."

 

אורית ארטל-דלוגין, מנהלת השיווק של בית החולים ומי שהובילה את התהליך האסטרטגי בקפלן, אמרה כי האסטרטגיה שהושקה היום מבוססת על שנתיים אינטנסיביות עם כלל הצוותים הרפואיים במחקרים, קבוצות מיקוד, ראיונות עומק, שיחות ודיונים: "העבודה הפנים-ארגונית התמקדה במסר המרכזי המאפיין ביותר כיום את קפלן - 'יש על מי לסמוך'. מסר זה ממצב אותו במקום המדויק ביותר ומבדל אותו מהמתחרים בסביבת העבודה שלנו."

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...