שתף

"מי ישמור על עובדי העירייה"

08:00 25.10.2018

מה חדש בנס ציונה

מי ישמור על עובדי העירייה והחברות הקשורות אליה, לאחר הבחירות? לרשימת נס ציונה נטו יש עמדה ברורה בנושא

 

"עובדי העירייה הם נכס אמיתי לנס ציונה, ואסור לעשות מהלכים פופוליסטיים שיפגעו בהם", מכריז עו"ד תמיר קדמי, מן המועמדים הבולטים ברשימת "טל - נס ציונה נטו". קדמי, המתמחה בדיני עבודה ואף כתב את הספר "דיני עבודה – הלכה למעשה", עוסק משנת 2009  בעולם העבודה על היבטיו המגוונים, ובעל ניסיון רב בייצוג מעסיקים ועובדים בבית הדין לעבודה. הוא גם המייסד והמנהל של אתר האינטרנט, "הבית של העבודה והמשפחה".

 

עו"ד תמיר קדמי ושאול רומנו. דואגים לעובדי העירייה

 

"סיעת 'טל - נס ציונה נטו' חרתה על דגלה להמשיך את התנופה היציבה של נס ציונה, ובעצם להמשיך את דרכו של יוסי שבו מהמועצה. הן עו"ד שאול רומנו והן חברים אחרים בסיעה מלוכדים בדעה שאת עובדי העירייה יש להמשיך לטפח, ולא לפגוע בזכויותיהם. אנחנו מתחייבים לעשות זאת", הוא מוסיף.

 

ראש רשימת נס ציונה נטו שאול רומנו, שמכיר היטב את עובדי העיריה שנים רבות וסייע ללא מעט מהם אמר : " יום הבחירות מתקרב, ועובדי העירייה מביטים בדאגה על מצעי המועמדים ועל סגנון מערכת הבחירות. ב-25 השנים האחרונות היתה להם אוזן קשבת בעירייה, ויחד עם ראש העיר וחברי המועצה הם היו שותפים לבניית עיר לתפארת. מה יקרה ביום בו יוסי שבו כבר לא יהיה ראש העיר

העמדה הברורה של "נס ציונה נטו" הופכת אותה לבחירה המובילה של עובדי העירייה, שמתכוונים להגיע לקלפי ביום הבחירות ולהצביע "טל – נס ציונה נטו" בפתק למועצה"

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...