שתף

מלחמת סקרים: מטה רובין מציג סקר משלו

15:43 23.09.2018

מה חדש בנס ציונה

לפני מספר שעות מטה בוקסר הציג סקר אינטרנטי שערכו ומנבא ניצחון לבוקסר. בתגובה מהירה, מטה רובין מציג סקר של מכון הסקרים 'מאגר מוחות', שנערך מוקדם יותר החודש, אשר מציג תמונה הפוכה לגמרי - ניצחון לרובין 

 

סקר שנערך במהלך חודש ספטמבר ע"י "מכון מאגר מוחות" בראשות פרופ' יצחק כץ הנחשב לאחד ממכוני הסקרים המובילים בארץ, עבור הליכוד בנס ציונה, קבע כי שחר רובין מוביל ואף מנצח בסיבוב ראשון בהתמודדות לראשות העיר.

 

 

יש להדגיש כי הנתונים הנ"ל הם בקרב בעלי הדעה (פילוח ההצבעות כולל המתלבטים, על-פי יחס התוצאות הכלליות, וניבוא התוצאות)

בקרב משתתפי הסקר ענו:

22% שיצביעו עבור שחר רובין

20% ענו כי יצביעו עבור שמואל בוקסר

6% עבור אריאל אלמוג

2% יניב מזרחי

50% מתלבטים/ לא יודע 

 

505 אנשים ענו על הסקר של פרופ' יצחק כץ אשר הוזמן על ידי הליכוד. אחוז הסטייה הינו 5%+- והוא נעשה בתחילת חודש ספטמבר.

 

ממטה רובין נמסר: "להבדיל מסקרים באסמסים ובמערכות גוגל שמבוצעים ע"י קמפיינרים, על מאגרי נתונים שנויים במחלוקת, אנו מציגים סקרים שנערכים ע"י בעלי מקצוע המובילים בישראל בתחום הסקרים.
מעבר לסקר של "מאגר מוחות", הקובע חד משמעית כי שחר רובין מנצח בסיבוב הראשון, התבצע בשבועות האחרונים סקר נוסף של ד"ר מינה צמח, שגם הוא קובע כי רובין מנצח את שאר המועמדים.
הציבור הנס-ציוני הוא ציבור אינטליגנטי והוא מבין את ההבדלים בין הסקרים והסוקרים ומבין מדוע במטה של בוקסר בוחרים לפרסם סקרים מטעם עצמם ולא סקרים מהימנים. בעוד המתחרים מפרסמים סקר שבוצע ע"י המטה שלהם ולפי פרסומם".

 

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...