שתף

מנבחרת ישראל לקצין קרבי

12:56 23.02.2020

מה חדש בנס ציונה

גאווה מקומית: עומר באשר בן ה-20 מנס ציונה ויתר על נבחרת ישראל על-מנת להפוך במהלך הסופ"ש לקצין קרבי

 

ביום חמישי, ה-20.2.20, הסתיים קק"ץ אחוד ה-56 בו כל הצוערים מחטיבות החי"ר הנדסה שריון ותותחנים סיימו את קורס הקצינים.

 

את הקורס היוקרתי הזה מסיימים בגאווה הקצינים הטריים שזה עתה סיימו תהליך הכשרה של כשמונה חודשים, בו הוסמכו להוביל את הדור הבא.  

 

עומר באשר. גאווה מקומית

 

עומר באשר, בן 20, מתגורר בנס ציונה, מסיים קק"ץ אחוד בחיל האיסוף הקרבי.

 


לפני הצבא עומר שיחק כדוריד בנבחרת ישראל, והפסיק לקראת הגיוס הצבאי. הוא ויתר על תואר ספורטאי מצטיין ומספר: "רציתי לעשות משהו משמעותי בשירות שלי, יותר בלוחמה. אבא שלי היה מ"מ בקורס מ"כים. הוא המליץ ואמר לי שאיסוף קרבי זה תפקיד משמעותי וטוב, גם מבחינה פיזית וגם מבחינה של עניין ולפתח את החשיבה".

 

על היציאה לקצונה הוא מספר: "היה לי כיף בתפקיד, הרגשתי משמעותי. אני מביא הכל מעצמי בשביל החיילים. אני מבין את החשיבות, זה בא מהבית הרצון לעשות הכל עד הסוף".

 

על רגע משמעותי מהשירות מספר: "כשהדלקנו יחד נרות בערב שישי, הרגשתי כמו משפחה, שיש לי בית שני ושיש לי על מי לסמוך". בחוגר לעומר יש תמונה של הצוות מהטירונות, של הפלוגה מהקורס מ"כים ותמונה של ניצול שואה ללא קרובים, שהוא לוקח על עצמו להיות זה שזוכר אותו. פריטים אלה מלווים את עומר מתחילת שירותו ומחזקים אותו ברגעי קושי.

 

עומר באשר. עם חברים
צילומים באדיבות דו"צ

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...