שתף

מנהלת חדשה למחלקת גני ילדים באגף החינוך

14:54 23.07.2019

מה חדש בנס ציונה

השבוע נכנסה לתפקידה מיטל בן דור, מנהלת מחלקת גני הילדים החדשה באגף החינוך

 

 

מיטל, נשואה + 4, בעלת ניסיון של כ-18 שנה בתחום החינוך בגיל הרך לרבות ניהול תחום גנים וצהרונים, ניהול ותכנון פרויקטים חינוכיים, פיתוח יוזמות וחדשנות במסגרות הגיל הרך והובלתן ברמה ארצית, פיקוח פדגוגי וניהול צוות עובדים.

 

בתפקידה האחרון שימשה מיטל כמנהלת תחום הגיל הרך בחינוך הבלתי פורמלי במועצה המקומית שוהם.

 

 

מיטל בן דור

 

מיטל בעלת תואר ראשון בחינוך עם התמחות בגיל הרך ותואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך, ובעלת תעודת הוראה. 

 

מיטל בן דור: "גן הילדים, המסגרת הפורמלית הראשונה שהילד נחשף אליה, היא מסגרת חשובה לפיתוח מיומנויות קוגניטיביות, רגשיות, חברתיות והתפתחותיות.

כל ילד הוא עולם ומלואו אשר צריך להיות במרכז העשייה של מערכת החינוך ותפקידנו ליצור לכל ילד מקום מכיל ומכבד שרואה את יכולותיו וחזקותיו ולעזור לו לצמוח ולהתפתח בהתאם לצרכיו, תוך ראיית ההקשרים הסביבתיים האישיים שלו".

 


ראש העיר שמואל בוקסר: "כמו בכל חברה מתוקנת, חובתנו המוסרית היא לחנך לקבלת השונה, לטפח את השונות בכל ילד ועם זאת לחנך לקהילתיות ולהשתייכות למדינה ע"י מסורת, מורשת ושילוב עם הסביבה בה הוא חי. ככל שנשקיע ונטפח את הגיל הרך, עם הכלים החינוכיים המסורתיים שיש בידינו בשילוב חדשנות חינוכית, טיפוח יצירתיות, עידוד לשאילת שאלות, עצמאות והתבוננות חוקרת תוך פיתוח מיומנויות רגשיות, נגיע לתוצאות הרצויות. אני מברך את מיטל ומאחל לה הצלחה רבה"


בשנת הלימודים תש"פ יופעלו בנס ציונה  89 גני עירייה ו – 74 צהרונים.

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...