שתף

מס הכנסה פשטו על נס ציונה

13:02 19.01.2020

מה חדש בנס ציונה

חוקרי מס הכנסה פשטו על נס ציונה. זאת כמות העסקים שלא רשמו הכנסות כחוק

 

10% מהעסקים שבוקרו במבצע ניהול ספרים של מס הכנסה בנס ציונה ובסביבה לא רשמו הכנסות כנדרש

 

במבצע ביקורת של מס הכנסה ברחובות, נס ציונה ובסביבה, עלה כי בקרב 10% מתוך 41 הביקורות שנערכו, לא נרשמו הכנסות כנדרש. במסגרת המבצע נערכו  גם 34 ביקורות הנוגעות ליישום החוק לצמצום המזומן, במהלכן נמצאו 7 הפרות. המבצע שנערך על ידי  עובדי משרד פקיד שומה רחובות,  התרכז בערים רחובות, נס ציונה, יבנה, ראשון לציון וגן יבנה.

 

קוסמטיקאית מרחובות, טענה שאין לה הכנסות מחודש נובמבר האחרון.המבקרים שבדקו את יומן ההזמנות, דווקא כן מצאו הזמנות בסכום של 1,800 ₪ מיום הביקורת ואם לא די בכך אף עלה שהכנסות מהשכרה של וילה ודירת גג שנמצאות בבעלותה, לא דווחו כלל. הקוסמטיקאית הוזמנה להמשך הביקורת במשרד פקיד השומה ברחובות.

 

בחשבון הבנק של מרפאת שיניים מראשון לציון, נמצאו הפקדות בסכום של 104,000 ₪ שלא נרשמו בספרי העסק. בעל מרפאת השיניים מיהר להבטיח למבקרים: "אנחנו נתקן את זה". בביקורת במסעדה האזור התעשייה כנות, עלה כי קניית ביקורת לא נרשמה בקופת המסעדה ובנוסף, נמצא שלא מנוהל יומן מלצרים. תגובתו של בעל המסעדה היתה: "אני כבר יומיים חולה ולא בעסק היום הגעתי ולא יודע מה קרה".

 

פעילות ביקורת זו, נערכה כחלק מפעילות נרחבת של רשות המסים כנגד מעלימי מס והון שחור. זאת, במסגרת המדיניות של הגברת פעילות האכיפה לשיפור  ושימור יכולת ההרתעה, בין היתר על ידי עריכת מבצעי שטח, שמטרתם להביא לדיווחי אמת ולגביית מס אמת ובכך להגביר את השוויון בנטל בקרב האזרחים.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...