שתף

מפגן כוח מרשים!

15:32 11.10.2018

מה חדש בנס ציונה

 

מאות תושבים הגיעו לשמוע את איילת שקד וגדעון סער בכנס הבחירות של הבית היהודי-הליכוד בנס ציונה

 

גם הפגנת המחאה, של פעילי השמאל בכניסה לאולם, לא מנעה ממאות מתושבי נס ציונה, גברים ונשים, דתיים וחילוניים, בני כל העדות, מלהגיע לכנס הבחירות המרכזי של רשימת הבית היהודי-הליכוד, למועצת העיר נס ציונה, ולשמוע את שרת המשפטים, איילת שקד, סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן והשר לשעבר גדעון סער. איילת שקד: "כשאתם בוחרים ביצחק כהן ובאלי קעטבי, אתם בוחרים בי, אתם בוחרים בנפתלי בנט ובכל שרי הבית היהודי והליכוד."

 

את פני הבאים לאירוע הבחירות המרכזי של הסיעה המאוחדת לבית היהודי והליכוד בנס ציונה אמש באולמי יוניברס קידמו קומץ מפגיני שמאל אשר הניפו שלטים כנגד פעילות ממשלת הימין שבשלטון, אך גם במפגינים בודדים אלו לא היה כדי להסיט את תשומת הלב מאירוע גדול מאוד ובהחלט מרשים של תמיכה בחברי רשימת הבית היהודי-הליכוד בראשות חבר מועצת העיר יצחק כהן.

 


את הכנס פתח סגן שר הביטחון, איש הבית היהודי, הרב אלי בן דהן, אשר נתן לציבור סקירה ביטחונית על הנעשה בזירה הסורית-איראנית ועל הרגישויות הקיימות בימים אלו בפעילות בגבול הצפון אל מול הצבא והממשל הרוסי.


לאחר דברים אלו ציין הרב בן-דהן את הקשר הטוב שיש לו עם ראש הרשימה המקומית בנס ציונה, יצחק כהן וכל דלתו הפתוחה בפניו בכל עת לטובת פניות ובקשות שונות של יצחק עבור תושבי העיר ומוסדות הציבור שבה.


לאחריו נשא דברים שר החינוך ושר הפנים לשעבר, איש הליכוד, גדעון סער, אשר הזכיר את חזרתו לחיים הפוליטיים לאחר הפסקה בת 4 שנים, והבטיח שבעתיד, כמו בעבר, הוא יהיה לרשותם של חברי רשימת הליכוד בעיר, ובראשם אלי סיני קעטבי – גם בממשלה.


דברי ברכה נוספים נשא ראש העיר יוסי שבו, שהזכיר את ההבדל בין הצבעה לראשות העיר בפתק אחד והצבעה למועצת העיר בפתק אחר, כשהדברים לא תלויים זה בזה, ואף הדגיש כי בבחירה ברשימה שאינה "שייכת" לראש העיר המכהן, יש הרבה כח על מנת לפעול למען האג'נדות הספיציפיות של הרשימה.


בשיאו של הערב הציג מנחה האירוע את חברי רשימת הבית-היהודי הליכוד: במקום הראשון חבר מועצת העיר יצחק כהן, במקום השני אלי סיני קעטבי, במקום השלישי עוה"ד עדי אלבוים, ברביעי רו"ח תמיר שמר, בחמישי עו"ד אורי חיים ובשישי איש האצ"ל הותיק, ממייסדי תנועת הליכוד – משה פולק.

 


מיד אח"כ עלה לדבר על בימת האירוע ראש הרשימה, חבר מועצת העיר, יצחק כהן. כהן, פתח בהתרגשות קלה בתודה כלפי כל מאות האורחים שהגיעו לערב ותרמו להצלחתו, וסקר בפני היושבים באולם את עיקר פעילותו בחמש השנים האחרונות כממונה על תחום מורשת ישראל במועצה, יו"ר ועדת ההנחות במיסים וחבר בוועדה לתכנון הבניה. בהמשך דבריו התייחס לנושא החינוך, העומד בראש מעיניו, כמי שהיה מורה צעיר לפני כשלושים שנה והיום אשתו וביתו הינן מורות בעצמן.


את הדוברת המרכזית של הערב, השרה שקד, הציג בפני הציבור מספר שלוש ברשימה המאוחדת, עוה"ד עדי אלבוים, אשר בעצמו נשא נאום משובח המעלה על נס את שיתוף הפעולה בין המפלגות, את חשיבות הפעילות הפוליטית העירונית, על אף השם ה"בעייתי" שיצא לעוסקים בה, לצערו, וחתם בחשיבות המהפכה החוקתית אשר מחוללת השרה שקד בבית המשפט העליון ובכל מערכת המשפט בארץ.


"כשאתם הולכים ב-30.10 לקלפי ובוחרים לטב, הבית היהודי-הליכוד, אתם בוחרים בכל חברי הכנסת וחברי הממשלה של הבית היהודי והליכוד. אתם בוחרים בשר החינוך נפתלי בנט, בשרת המשפטים, בשרי התרבות, ביטחון הפנים, הרווחה, התחבורה, התיירות..." אמרה השרה שקד.


"תשקיעו 5 דקות עכשיו, ויהיו לכם נציגים בממשלה בכל תחום במשך 5 השנים הבאות. זו ההשקעה הטובה ביותר שאתם יכולים לעשות בכם, בילדיכם, בעיר שלכם" הוסיפה השרה.


בשיאו של הערב התקבצו כל הנוכחים לצילום משותף בו קראו לכל תושבי נס-ציונה לבחור ברשימת הבית היהודי-הליכוד. "עוד לטב ועוד לטב ועוד לטב... ותראו שהסיעה המאוחדת תהיה הפתעת הבחירות!" סיכמה שקד.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...