שתף

מצטיין קצין תותחנים ראשי: סמ"ר שחר וינר מנס ציונה

07:50 01.05.2019

מה חדש בנס ציונה

תעשו הרבה כבוד לסמ"ר שחר וינר שנבחר למצטיין קצין תותחנים ראשי

 

מצטיין קצין תותחנים ראשי: סמ"ר שחר וינר, מפקד צוות בגדוד דרקון באגד 215, תושב נס ציונה.

 

סמ"ר שחר וינר, תושב נס ציונה, משרת כמפקד צוות בסוללה א' בגדוד דרקון באגד 215, מפקד על צוות המורכב מ8 חיילים. שחר למד בתיכון גולדה מאיר שם הרחיב ביולוגיה ומחשבים, ולפני גיוסי לצה"ל שיחק בצורה מקצועית הוקי.

 

"תמיד ידעתי שאני רוצה להיות לוחם קרבי", מספר שחר ומוסיף: "כשסיימתי את המסלול שובצתי בגדוד דרקון, אחרי 4 חודשים יצאתי לקורס מפקדים כי רציתי להשפיע יותר, אחרי הקורס שובצתי בצוות בו התחלתי כלוחם, זה היה מאתגר אך תוך זמן קצר החיילים בצוות העריכו אותי, בעיני מפקד טוב צריך לדעת לשמור על קשר טוב עם חייליו אבל במידת הצורך לקחת אחריות פיקודית ולדרוש שדברים יעשו כמו שצריך".

 

 

על שירותו הצבאי מספר שחר: "כשאני מסכל אחורה על השירות שלי אני הכי שמח בעולם שיצאתי להיות מפקד, אני מעריך ומכבד את התפקיד של לוחם, אבל כמפקד חשבתי ואני עדיין חושב שהסיפוק העצמי הוא אדיר, המחשבה שילד בן 19 יכול לפקד על 8 חיילים והוא אבא ואמא שלהם כל השבוע היא מטורפת לדעתי. הסיפוק העצמי וההנאה בלראות חיילים שמחים בזכות מה שעשית, או משהו שהקמת ביחד איתם הוא מטורף".

 

למתגייסים לחיל התותחנים הוא רוצה למסור: "העצה האישית שלי למתגייסים החדשים היא לזכור לאורך כל הטירונות שזאת תקופה שעוברת , ולא צריך להיבהל מכל שבת או הפתעה בשירות (ויהיו המון), אלא לקחת את הדברים הטובים בכך ולנצל את הזמן לרכוש חברים שאני חושב שהם לכל החיים".

 

על חוויה מיוחדת שזכורה לו מהשירות מספר שחר כי אחד מחייליו הוא חייל בודד מאמריקה, ואחת החוויות הזכורות לו ביותר היה לארח את החייל אצלו לחג. שחר מספר שבאותו הרגע הבין מה המשמעות האמיתי של פיקוד – להיות בשביל החיילים שלך גם מעבר למסגרת הצבאית.

 

בנוסף מבקש וינר להודות למשפחתו היקרה שליוותה אותו בכל התקופה הזאת וגם למחנכת מהתיכון פז וישנר ולמורה נירה מלח.

 

על תפקודו יוצא הדופן ומסירותו לתפקיד קיבל שחר את אות ההצטיינות מקצין תותחנים ראשי.

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...