שתף

מרגש: בנות נס ציונה רוצות לארגן בת מצווה לחברותיהן

16:08 21.01.2020

מה חדש בנס ציונה

עזרו לנו להרים הפקת בת מצווה בשביל שתי בנות שאין להוריהן יכולת כלכלית לכך, אנחנו צריכות אתכם!

 

מרגש ביותר. בנות שבט מעלות בנס ציונה אשר צפויות לחגוג בקרוב בת מצווה, מעוניינות כי גם שתי חברות שלהן, אשר מגיעות ממשפחות מעוטות יכולת, תחגוג עימן. 

 

לשם כך הקימו הבנות פרוייקט מיוחד למען התרמה (לא גבוהה יחסית) להפקת בת מצווה שווה וראויה בדיוק כמו שאר הבנות. 

 

וכך כתבו הבנות: 

 

אנחנו, שבט מעלות, ובבני עקיבא שכבת הגיל שלנו היא כיתה ו'.

 

אנחנו כעשר בנות שמתחילות עכשיו פרוייקט גדול של חסד, של עשייה למען עם ישראל, ומפיקות אירוע בת מצווה משותף לשתי בנות ממשפחות מעוטות יכולת.

 

לפני שהתחלנו את הפרוייקט, לא הכרנו אותן בכלל, פנינו לקומונרית של סניף עולים, וביקשנו ממנה להפנות אותנו למי שזקוק לכך.

 

רצינו בכוונה בנות שאנחנו לא מכירות, שלא ירגישו אי נעימות מכך שאנחנו מכירות אותן וחברות שלהן, אבל לאורך הפרוייקט אנחנו הולכות להיפגש איתן, לשאול אותן שאלות, להכיר אותן, ולהרים להן בת מצווה בדיוק כמו שחלמו עליה.

 

אנחנו בנות בת מצווה בעצמינו, ואנחנו רוצות להגשים לילדות כמונו חלום שיש לכולנו - אירוע בת מצווה כיף עם כל המשפחה והחברות.

 

אנחנו לא מתכוונות להתפשר על כלום, זאת תהיה בת מצווה בדיוק כמו שלנו, מהפרטים הקטנים עד הגדולים, כל מה שילדה חולמת עליו.

 

אנחנו משקיעות רבות בפרוייקט זה, הן מבחינת גיוס תרומות, הן מבחינת הכנת דברים בעצמינו, והן מבחינת גיוס כספים.לצערנו, יש דברים שלא ניתן להשיג בתרומה ולכן אנחנו ממש צריכות עזרה כספית, לכן נשמח לכל סכום. 

 

אולי ממבט חיצוני זה נראה לא משמעותי, אבל באמת שכל סכום, מהקטן ביותר, יכול לעזור לנו.בת מצווה זו תחנה משמעותית, של בגרות, של כניסה לעולם בו אנחנו לא ילדות יותר.

 

חשוב לנו שלכל אחת, לא משנה מה הן היכולות הכלכליות של ההורים שלה, תהיה הזדמנות לחגוג את האירוע הזה באמת, לשמוח בשמחה הזאת באמת, אנחנו רוצות להעלות חיוכים! שהבנות ייכנסו לעול מצוות בצורה הכי טובה שאפשר .


תעזרו לנו להגשים חלומות! תעזרו לנו לעשות חסד, ולהוסיף טוב .שנזכה תמיד להיות בצד הנותן (:תודה רבה רבה! אם יש באפשרותיכם דרכים אחרות לעזור לאירוע, נשמח שתפנו אלינו.

 

כל מי שיכול לתרום בדרך כלשהיא ניתן לפנות לטליה. 

 

טליה- 0505100006

 

על מנת לעזור ולתרום ניתן להיכנס לקישור - פרוייקט בת מצווה

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...