שתף

משהו חדש מתחיל

17:15 17.11.2020

מה חדש בנס ציונה

 

ראש העיר שמואל בוקסר יבשר הערב, בישיבת מועצת העיר, על הקמתו של פארק הספורט החדש של נס ציונה, בעלות של כ-30 מיליון שקלים

 

בשבוע הקרוב יחל הליך שיתוף ציבור לקראת הקמתו של פארק ספורט חדשני וראשון מסוגו במרכז העיר, אשר עתיד לשרת את תושבי העיר והסביבה ולשלב פעילויות תרבות, פנאי וספורט.

 

הפרויקט יוקם על שטח של כ-60 דונם, בעלות של כ-28 מיליון שקלים ועתיד להיפתח לציבור בתוך כשלוש שנים. פארק הספורט החדש, אשר יבנה כריאה ירוקה בלב העיר, בסמוך לקניותר, יכלול מגוון מבנים ומתקנים לרווחת תושבי העיר והסביבה.

 

 

בשבועות הקרובים יתקיים הליך שיתוף ציבור, בו תושבי העיר יוכלו לשאול שאלות ואף להשפיע על בחירת המתקנים בפארק החדש אשר עתיד לכלול מתקני כושר חדישים לאימון אישי או קבוצתי, מסלולי ריצה ומתחמים מגוונים למשחקי כדור. בנוסף עתיד הפארק לכלול מתחמים ייעודיים לשלל פעילויות בתחום תרבות ופנאי בניהם בתי קפה, מתחמי הופעות ופינות בילוי למשפחה. פארק הספורט ישמר עצים עתיקים לצד מדשאות וצמחיה חדשה.

 

בשלב ראשון הליך שיתוף הציבור יכלול קבוצות מיקוד ולאחר מכן, בתחילת חודש  דצמבר, יוזמנו כלל תושבי העיר למפגש הסברה לצד מענה על שאלון בו יוכלו לבחור את העדפותיהם. 

 

שמואל בוקסר ראש עיריית נס ציונה: "פארק הספורט החדש הוא חלק אחד מתוך תהליך כולל לחידוש פני העיר, תוך שמירה מוקפדת על אופייה של העיר כעיר עם לב של מושבה. הפארק יעניק לתושבי העיר אלטרנטיבה מקומית ייחודית לפעילויות ספורט ופנאי. רבים מתושבי העיר מנהלים אורח חיים ספורטיבי, פארק זה ייתן להם מענה ויקדם את אורח החיים הבריא של העיר. הפארק נבנה למען התושבים ואני מזמין את כולם לקחת חלק בשיתוף הציבור ולהשפיע על אופיו של הפארק."

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...