שתף

משנתו של שמואל בוקסר

08:12 15.08.2018

מה חדש בנס ציונה

פיחות בארנונה, תוספת לגננות, ייעול עבודת העירייה, הוספת עסקים ובנייה לצעירים. המועמד לראשות העיר שמואל בוקסר פירט בחוג בית את משנתו לעיר נס ציונה

 


מפגש תושבים עם כ-50 משתתפים נערך אמש, בחוג בית אצל משפחת גופר, בשכונת סביוני נצר. שמואל בוקסר, יחד עם מנהל מטה הבחירות שלו, יעקב קורצי, הגיעו לכנס כדי להשמיע את דבריהם. בוקסר הגיע עם מכנסי ג'ינס וחיוך של ניצחון, שופע ביטחון עצמי, הרצה את משנתו בצורה מפורטת ונגע בכל הנושאים, החל מנושאי הבינוי ועד להבטחתו להורדה של 6 אחוז בארנונה, עליה חזר בחוג הבית אמש. בחוג הבית ציין כי הדבר לא בשמים, וכי מדובר על ייעול של אחוז וחצי בעבודת העירייה ועל הוספת עסקים נוספים בצורה מאסיבית בפארק המדע, שגם הם ייצרו הכנסה.

 

שמואל בוקסר. פיחות בארנונה, תוספת לגננות


דובר גם הרבה על נושא החינוך ונושא הסייעות שלא זוכות לתגמול מספיק. בוקסר ציין, כאיש עסקים, כי ניתן להעלות את שכרם ללא שום בעיה ואין מגבלה על כך, כפי שנרמז במקומות אחרים. בוקסר דיבר על יצירת אשכולות חינוך ונתן כדוגמה את שכונת 'סביוני נצר', בה קיימים שלושה בתי-ספר וניתן ליצור איחוד של אשכולות חינוך ביניהם, בכל הקשור לאזורי רישום, שם נאמר כי יפתח את אזורי הרישום להורים. למנהלי בית הספר הדמוקרטי אמר כי הוא בא מהעולם העסקי, ואם יש ביקוש - אין סיבה שימנע את פתיחתו של בית הספר.

 

בעניין הבינוי, ציין בוקסר כי היה בעבר סגן ראש העיר ויו"ר ועדת בינוי עיר, והוא יודע להתנהל מול הקבלנים מבלי להגיע ל-433 בלוד כמו ראשי ערים אחרים. הפתרון הוא בינוי בתוך העיר, בשכונות הוותיקות, של בנייני 9 קומות, עם דירות 3 חדרים, לזוגות צעירים. הקבלנים עובדים על כדאיות כלכלית, והוא איש חזק ויודע איך לנהל עמם משא-ומתן קשוח והגון, מניסיונו כאיש עסקים.

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...