שתף

נס ציונה חסכה למעלה מרבע מיליארד שקלים

09:11 07.04.2019

מה חדש בנס ציונה

ראש העיר שמואל בוקסר עשה מהלך היסטורי שחסך לעירייה מאות מיליוני שקלים

 

במהלך קמפיין הבחירות, העלו מתמודדים וגם פעילים של רשימות למועצה, את הטענה כי לשמואל בוקסר ומשפחתו יש אדמות רבות בנס ציונה בכלל ובגבעות הכורכר בפרט וכל הווייתו של בוקסר לראשות העיר זה להפשיר את הקרקעות, למכור אותן ולעשות כסף על חשבון נוף הציבור.

 

אז עכשיו בוקסר מגיע עם תשובה מוחצת. במהלך תכנית המתאר של נס ציונה, לא רק שהוא לא הפשיר את הקרקע בגבעות הכורכר, אלא הפך את המקום לפארק לאומי. המשמעות לכך, מעבר לאקלים החשוב, היופי וחזות העיר, מדובר במשמעות כספית אדירה עבור כל תושבי נס ציונה. 

 

במקום שהעיר נס ציונה "תיאבק" מול בעלי הקרקעות ותצטרך לשלם להם סכומי כסף אדירים, כעת מדובר בעניין לאומי שבו המדינה תצטרך להגיע לפשרה מול בעלי הקרעקעות ולא ברור כיצד העניין הזה יסתיים מבחינתם. 

 

עבור נס ציונה מדובר בהערכה גסה בעניין של למעלה מ 250 מיליון שקלים חיסכון שלא ייצאו מקופת העירייה. עם חישוב נוסף, מדובר ב 20 אלף שקלים לכל תושב. מדובר בהישג משמעותי לעיר שבוקסר הצליח להשיג וכן, הוא לא הסתיר שבעלי הקרקעות, חלקם גם קרובי משפחתו, כעסו מאוד, אבל הוא המשיך ביוזמה להפוך את גבעות הכורכר לפארק לאומי, והשיג זאת. 

 

שמואל בוקסר מציג את תכנית המתאר

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...