שתף

נס-ציונה 1 בראשות אריאל אלמוג פותחת דף חדש

18:14 18.10.2018

מה חדש בנס ציונה

המערכת הפוליטית בנס ציונה טרם נרגעה מהמהלך שעשוי להכריע את גורל הבחירות לראשות העיר

 

הסרת מועמדתו של אריאל אלמוג ותמיכתו בשמואל בוקסר יצרה מציאות חדשה שבה ברור כי לא יהיה סיבוב בחירות שני בנס ציונה, מה שאומר חסכון כספי ציבור ומניעת המשך המתחים הפוליטיים והאישיים למשך תקופה נוספת.
השאלה הגדולה היא מה תהיה השפעת המהלך על רשימתו של אלמוג למועצת העיר - ״נס-ציונה 1״ שעדיין מתמודדת למועצת העיר.

 


בטווח הקצר אין ספק כי נגרם לאלמוג נזק מסוים בקרב תומכיו שרצו לראות אותו ראש העיר. יחד עם זאת, פעילים במטה מביעים שביעות רצון מהתגובות של הציבור הרחב למהלך של אלמוג,  ומאמינים שהדבר יבוא לידי ביטוי בתמיכה גדולה ברשימתו ביום הבחירות. בנוסף לכך, צריך לזכור שתושבים רבים  מעריכים את אלמוג וחברי רשימתו שכולם פנים חדשות בפוליטיקה המקומית ובוודאי ירצו לראות אותם במועצת העיר.

 


בימים הקרובים בכוונת אלמוג להשיק קמפיין חדש תחת הסיסמא "אומרים כן לרשימה החדשה" ובמסגרתו להציג בפני הציבור את חברי רשימתו: עו"ד דורון רדעי, יוני כהן, אסנקאו מקונן, אפרת דה-מיו, שירי ורדי, דודי בראלי, ומלכה לוי  אליהו.

 

 


עו"ד דורון רדעי, מי שעומד במקום השני ברשימתו של אלמוג, מסר בתגובה: "חברי רשימת "נס-ציונה 1" ואני בתוכם עומדים לצד אריאל אלמוג ומחזקים אותו בהחלטתו להסיר את מועמדתו ולתמוך בשמואל בוקסר לראשות העיר. מדובר במהלך אמיץ מבחינה אישית ומה שעמד בבסיסו אלו שיקולים ערכיים של טובת הציבור. הניסיון להציג את המהלך כ"קומבינה" הוא מגוחך, במיוחד כשהוא בא מפי אנשים שנמצאים שנים במערכת העירונית ויש להם כבר ״מומחיות״ ברקיחת דילים פוליטיים.  על זה נאמר "הפוסל במומו פוסל".  לאלמוג רקע עשיר בנתינה מעצמו למען האחר. האיש זכה לצל"ש על כך שסיכן את חייו במטרה להציל חיי אחרים ובאות הנשיא למתנדב על פעילותו למען ילדים עם צרכים מיוחדים. את כל זה הוא עשה ועושה מתוך רצון לתרום לציבור, וכך גם עתה.  אנחנו לא פוליטיקאים מקצועיים, ואין לנו גם כוונה להפוך לכאלו.  אנו משוכנעים שציבור תושבי נס ציונה חכם וידע להבחין בין מי שבא לשרת אותו באמת ובתמים לבין מי שרוצה לסדר לעצמו תפקיד."

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...