שתף

סגנית ראש העיר הצטרפה למחאה

11:45 25.06.2020

מה חדש בנס ציונה

דוגמא אישית: סגנית ראש העיר סמדר אהרוני הצטרפה למחאת העובדים סוציאלים ויש לה הרבה מה להגיד בעניין

 

סגנית ראש העיר סמדר אהרוני עלתה הבוקר לירושלים ולקחה חלק פעיל במחאת העובדים הסוציאלים.

 

אהרוני לא רק ליוותה את העו"סים מנס ציונה אלא אף דיברה ופעלה למענם.

 

כמו כן, אהרוני כתבה וביארה לתושבים את עבודת הקודש שעושים העו"סים:

אהרוני:

להיות עובד.ת סוציאלי – זה לקבל אנשים במשבר. להקשיב להם. להיות אמפתי. לקשר עם גורמים רלוונטיים, ולשפר את עמדת הפונים. כי מרגע שפנו אליך, הפכת שותף לחיים.
להיות עובד.ת סוציאלי – זה לדעת שבחרו בך להיות אוזן קשבת. לפעמים זה לקבל שיחות טלפון בערבים או בלילות. כי דוקא אז דברים קורים. קשים. מסוכנים.
להיות עובד.ת סוציאלי- זה לדאוג לאוכלוסייה המבוגרת. להיות בקשר טלפוני. לעודד. להביא ארוחות. לדחוף לפעילויות קהילתיות. להתעדכן במצב הרפואי. כי בשבילך הקשישים הם עוד סבא וסבתא שלך.
להיות עובד.ת סוציאלי – זה לדאוג לפעילות קהילתית מותאמת וענפה. שתהיה מסובסדת, קרובה ונגישה.
להיות עובד.ת סוציאלי- זה לעבוד עם האוכלוסייה הקשישה, או עם ילדים בסיכון, עם נשים במעגל האלימות, עם אוכלוסיות מוחלשות מכל המינים, או ילדים עם צרכים מיוחדים. ולדעת שכולללם צריכים. וכוללללם מיוחדים.
להיות עובד.ת סוציאלי – זה להיות בקו הראשון. בחזית. לספוג את כל האש. מתוך הבנה כי מאחורי כל התקפה, מסתתרת נפש פצועה שמשוועת לעזרה. וכל מה שאתה רוצה, זה להוציא אותם מחוזקים לעולם.
איכשהו, במדינה שהוקמה כמדינת רווחה- נשכח הפלח החשוב הזה עוס"ים. המשכורות הנמוכות, שעות העסקה מועטות בפועל, צפיפות ואי פרטיות בחדרים – כל אלו חוברים לתנאי העסקה, שאותי באופן אישי – מביכים.
כממונה על תיק הרווחה, אני מלווה את עשייתם המרובה. צופה בהערכה מלאה בגלגלי ההצלה של החברה שלנו – וליבי נצבט.
אז הבוקר, בחרתי לצעוד איתם, במחאתם הצודקת בירושלים.
בהצלחה, יקרים שלי.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...