שתף

סגנית ראש העיר: ''זהו. נשברתי''

10:30 29.06.2020

מה חדש בנס ציונה

האירוע בו נראה תושב מתעמת עם ראש העיר שמואל בוקסר, הביא לתגובה חריפה של סגנית ראש העיר סמדר אהרוני

 

לפני מספר ימים התרחש אירוע בו תושב העיר ואשתו נראים מתעמתים עם ראש העיר בנוגע לחנייה.

 

בעקבות דו"ח שקיבל אותו תושב, הרוחות התלהטו והוזמנו אנשי הפיקוח העירוני ולאחר מכן המשטרה. הסיפור מקבל נופך אחר כאשר ראש העיר שמואל בוקסר נוסע עם רכבו והתושב טוען כי רכבו של בוקסר עלה על רגלו בכוונת זדון. 

 

אותו תושב נראה הולך צולע ואז מתיישב על המדרכה. בגזרתו של ראש העיר טוענים כי מדובר בניסיון כושל להאשים את ראש העיר במשהו שבכלל לא קרה וכי בוקסר לא נגע באותו תושב. 

 

כאמור באירוע נכחו עדים רבים, בינהם פקחים ושוטרים שיכלו לראות בבירור באם עלה הרכב על רגלו של התושב או לא.

 

סגנית ראש העיר סמדר אהרוני כאבה מאוד את המצב ואת האשמות כלפי ראש העיר וכתבה פוסט נוקב.

 

 

וכך אמרה סגנית ראש העיר סמדר אהרוני:

"זהו נשברתי, כמה ימים מתנהל כאן דיון על תקרית אלימה כלפי ראש העיר. והמעשה שהיה כך היה ראש העיר וצוותו מגיעים לסיור, תושב שקיבל דוח מתחיל להתלהם מקלל, אשתו מצטרפת למבול קללות כלפי ראש העיר והוא מזעיק את הפיקוח שמזמין את השיטור, קהל מתגודד לצפות ולצלם, בעלי עיניין כאלה ואחרים מלבים את המהומה ורק ראש העיר שותק.


אני שלא יודעת לשתוק רוצה להגיב וראש העיר לא מאפשר בטענה שלזוג הזה כנראה היה יום קשה והוא לא רוצה לפגוע בו יותר ממה שהזוג פגע כבר בעצמו, אני לא מוותרת צופה במצלמת הגוף של המשטרה ורואה את התמונה העגומה שהתושב מביים דריסה ,כן מביים רואים זאת ואני יודעת בוודאות כי אחרי שראש העיר נסע למשרד חזרה האיש הלך רגיל, כן ,יש תיעוד גם לזה והוא באמתחתי.

 

תושבים רבים פנו אלי ואל ראש העיר ועודדו את ראש העיר להגיש תלונה במשטרה נגד התושב ורעייתו, אני הייתי בעד כי כבר ראינו כולנו ויכוחים שהסתיימו אחרת ואז כשוחחתי עם ראש העיר הוא הוריד אותי מזה טען שלא תופסים אדם בשעת צער סרבתי להקשיב מה כל מי שיקבל דוח בעיר שלנו יקלל וישתולל? ככה נאכוף את הסדר הציבורי? ככה נשמור על תרבות ואיכות חיים בעיר? אבל ראש העיר סרב אז זה הסיפור אני בטוחה שמיד עם עליית הפוסט יהיו כמה מוכרים לנו היטב שיגיבו ויגידו שאני מגנה על ראש העיר בגלל התפקיד ועוד כל מיני אמירות כי אני חייבת וכו אז בואו אני אחסוך להם את זמן ההקלדה.

 

לכו לתושב שיגיש תלונה במשטרה שם יראו לו את התיעוד והוא יחליט אם הוא רוצה הסתבכות עם הגשת תלונת שווא או לא .אז לכל מי שמודאג דרס או לא דרס יש לכם עכשיו את התשובה ושיהייה לכולם שבוע טוב , וכמו שראש העיר אומר לי כל יום מחדש "הטוב ינצח"

 

סגנית ראש העיר סמדר אהרוני

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...