שתף

סדקים באופוזיציה?

16:42 12.12.2018

מה חדש בנס ציונה

 

האם אנו עדים להתפוררותה של סיעת 'לב', המהווה כוח משמעותי כאופוזיציה מול ראש העיר, שמואל בוקסר?

 

לפורטל 'נס ציונה שלי' הגיע מידע על פגישה שיזמה טלי חייט עם ראש העיר, שמואל בוקסר, אליה הצטרף גם עו"ד לירן יגודה, בנושא מינויו של שחר רובין לתפקיד סגן ראש עיר. מתברר כי רובין היה רק האמתלה לפגישה. בזמן שזה האחרון שוהה בחופשה בתאילנד, סוגרים, לכאורה, חברי סיעתו, תפקידים וג'ובים לעצמם בלבד.

 

בוקסר, יגודה וחייט. פגישה על תפקידים, או... ?

 

על-פי המידע שהגיע אלינו, יזמו טלי חייט ולירן יגודה פגישה עם ראש העיר, שמואל בוקסר, כאשר בפגישה זו נכחה גם הסגנית (שהייתה בזמן הפגישה מיועדת), סמדר אהרוני, וזאת על-מנת לדון בכניסה לקואליציה. בתמורה דרשה, לכאורה, טלי חייט סגנות ראש עיר בשכר, בעוד יגודה דרש, לכאורה, משנה לראש עיר. אמנם התפקיד שדרש יגודה הינו תפקיד שאינו בשכר, אך בעל חשיבות ציבורית משמעותית. מהלך זה נוצר בתקווה כי לרובין לא תהיה ברירה אלא להצטרף למהלך. פרט לכך, בפגישה עלה כי השניים מוכנים, לכאורה, לפרוש מהסיעה ולהקים סיעה נפרדת, בתמורה לשני תפקידים אלה. משמעות המהלך שבו שני חברי הסיעה פורשים מסיעתם, מותיר את רובין, ראש הסיעה, שקיבל שלושה מנדטים בבחירות האחרונות, בסיכון מבית. שכן הוא עלול להישאר עם מנדט אחד בלבד.


תגובת טלי חייט ועו"ד לירן יגודה: "משקמה הקואליציה החדשה - סיעת 'לב' מאחלת לה הצלחה ומבטיחה להיות אופוזיציה עניינית לנושאים וההחלטות השונות שהקואליציה תקבל. סיעת 'לב' תבחן כל דבר לגופו, כאשר טובת העיר היא נר לרגליה. נציגי  סיעת 'לב' הגיעו ביום שני בערב, לפגישת התעדכנות עם ראש העיר, בלב שלם ובנפש חפצה, לאחר שזומנו אליו לשיחה. כרגיל, בשיחות כאלה עולות גם סיטואציות היפותטיות, שנאמרו בהומור ובבדחה על-ידי כל היושבים בישיבה. סיעת 'לב' מדגישה כי לא הייתה הסכמה בין הצדדים על שום דבר קונקרטי. סיעת 'לב' תהיה אופוזיציה קונסטרוקטיבית, כאשר מטרתה היחידה הינה אך ורק טובת העיר. סיעת 'לב' מודיעה ומציינת כי כל השמועות השונות שנשמעים הינם רעשי רקע וריקים מתוכן. סיעת 'לב' מאוחדת ונאמנה לדרכה, מאז קמה כסיעת הצעירים, לפני למעלה מ-20 שנה."

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...