שתף

סופית: נס ציונה מתחברת לרחובות בתאגיד המים

09:09 22.06.2020

מה חדש בנס ציונה

אושר באופן סופי איחוד תאגידי המים של נס ציונה ורחובות

 

רשות המים אשרה באופן סופי את צמצום תאגידי המים בישראל מ56 תאגידים ל30 בלבד. על פי התכנון התאגידים יאוחדו לחברות אזוריות בהן חברות מספר רשויות/ מועצות

אזוריות/מקומיות על פי מפת השיוך שנקבעה. יש לציין כי איחוד התאגידים נעשה לאחר שרשות המים זמנה אליה את הרשויות המקומיות שיכלו להביע את תמיכתם/התנגדותם למהלך.

 

בשל משבר נגיף קורונה ומתוך הבנה כי התאגידים והרשויות המקומיות נמצאים תחת נטל ועומס לא פשוט ותאגידי המים נמצאים בחזית הטיפול במשק המים העירוני בעת המשבר, אושר ע"י רשות המים בתאום משרד המשפטים הארכה של שלושה חודשים לתאגידים ולרשויות המקומיות לטובת צמצום התאגידים שנקבע כעת לתחילת אוגוסט 2020 .

 

בנוסף, רשות המים מודעת לאתגרים אותם חווים התאגידים ביישום החקיקה בתקופה זו, ותהיה קשובה לצרכים שייעלו מהשטח ותעשה ככל שביכולתה לסייע במסגרת מסגרות הזמנים והחובות שנקבעו בחקיקה.

 

נס ציונה מתחברת

תאגידי המים יתחברו יחד לחברה אזורית שתקרא השפלה בה יהיו חברות תאגיד המים של רחובות- הבאר השלישית עם תאגיד המים מי ציונה בו חברות הרשויות: נס ציונה, מזכרת בתיה וקריית עקרון.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...