שתף

סופית: תלמידי כיתות א-ב ילמדו חמש פעמים בשבוע

20:44 27.10.2020

מה חדש בנס ציונה

סופית: על-פי המתווה של ראש העיר, שמואל בוקסר, כיתות א-ב ילמדו חמש פעמים בשבוע

 

סופית: זהו המתווה שסוכם בנס ציונה

 

כיתות א'-ב׳ יגיעו ל-5 ימים בבתי הספר, יומיים נוספים על המתווה של משרד החינוך שדיבר על 3 ימי למידה פרונטליים בלבד. הרחבה זו תתבצע על בסיס כוח אדם ותקצוב מהרשות, ותשלב גם פעילות העשרה בדגש חברתי רגשי ולא רק לימודי.


- כיתות ג׳-ד׳ יגיעו ל-5 ימים בבתי הספר בחלוקה לקפסולות, לפי מתווה משרד החינוך.


- צהרוני בתי הספר יפתחו ביום ראשון –
- בהתאם להנחיות משרד הבריאות. פרטים יועברו על ידי מפעילי הצהרונים.
- כיתות ה' - י"ב, ובהתאם להנחיות הממשלה, ימשיכו בלמידה מרחוק בהתאם למערכת הבית ספרית ובנוסף יפגשו בחצאי כיתות למפגשים חברתיים-רגשיים "מפגשי התאווררות"  במרחב הפתוח. כמו כן, הם ימשיכו לקבל מערך העשרה, כפי שנעשה בחודש האחרון.


- ישנן עוד מספר סוגיות תפעוליות שנכון לעכשיו טרם התקבל עליהן מענה ממשרד החינוך והבריאות (למשל: החרגות לפיצולי כיתות קטנות, הסעות וכו'), שכן מתווה משרד החינוך עד לרגע זה - טרם הועבר. ועל כן, הפרטים המלאים ומערכות הלימוד  יועברו אליכם בימים הקרובים על ידי מנהלי בתי הספר. 


-  בנוסף, כדי לקדם את השמירה על בריאות הילדים והצוותים יצאנו כבר לפני שבוע, בשיתוף קופות החולים, בתכנית עבור צוותי הוראה 'מגלים אחריות – נבדקים בקביעות' - עידוד צוותי חינוך להבדק אחת לשבוע במתחמי הבדיקה בעיר ובסביבה, בשעות יעודיות ללא הפניה ללא המתנה וללא עלות. אני רוצה להבטיח לכם, כי אנחנו משלבים כוחות, הנהלת העיר, אגף החינוך, הפיקוח של משרד החינוך, מנהלי בתי הספר, וועדי ההורים, צוותי ההוראה - על מנת לצלוח את האתגר מתוך הבנה אמיתית של החשיבות בהגעה הפיזית של הילדים לבתי הספר וחזרה לשגרה חיים ולמידה הכל כך חשובה לילדים.

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...