שתף

סיפור מטורף על בר-מצווה בכותל

13:13 10.03.2019

מה חדש בנס ציונה

 

הנה סיפור ששמעתי מחבר: "פעם הייתי בבר-מצווה בכותל' של אח של חבר שלי מהצבא. תקשיב, זאת הייתה בר-מצווה מטורפת שחבל לך על הזמן"

 

מה  כל-כך מיוחד בסיפור האירוע?

"לפני שהגענו לבר-מצווה, הייתה ארוחת-בוקר שחבל על הזמן, כמי שהיה באותו הזמן בצבא, הדבר בהחלט היה חידוש מרענן. אכלתי, שבעתי, והיה לי מלא אנרגיה להמשך היום."


"כשהגענו לכותל באוטובוס מפנק, חתן בר-המצווה ירד מהאוטובוס ישר לתוך חופה, שאותה החזיקו ארבעה אנשים. איך שחתן בר-המצווה ירד מהאוטובוס, התחילה לנגן ולשיר מסביבו להקת נגנים, שעשתה רעש מטורף וריקודים שהביאו אלינו חיילים ותיירים וכולם רקדו."


"בדרך, עם תהלוכת הנגנים, פתאום יצאה ממחבוא בובת חסיד וקפצה ותפסה לי את היד, והתחלנו לרקוד במעגלים, ועוד חיילים, ועוד תיירים, ועוד סקרנים, הצטרפו לחגיגה, שלא ראיתי כמוה בחיים. התהלוכה המשיכה עד לבידוק הביטחוני. בבידוק הביטחוני הפרחנו בלונים בצורה מרגשת, שאפילו אני הזלתי דמעה."

 

צפו בסרטון 'בר מצווה בכותל כינור דוד':

 

העלייה לתורה הייתה רצינית? היה אוכל?

"תשמע, היה שם פייטן שווידא שחתן בר-המצווה יקריא כמו שצריך את ההפטרה. כל דבר ודבר בטקס קיבל הסבר מהפייטן, והייתה תחושה שמישהו מאוד חכם חשב על הטקס הזה לפני הרבה שנים. בסוף העלייה לתורה, הפייטן הביא קלף שבו הייתה ברכת-הבית, וחתן בר-המצווה, משפחתו ואורחיו, השלימו את האותיות החסרות בו. זה רגע מרגש שחבל על הזמן."

 

"אחרי שהעלייה לתורה נגמרה, היה לנו סיור בקבר דוד, ששם ראיתי את ההיסטוריה המדהימה של העם שלנו, ואיך נהייתה ירושלים עיר קדושה לעם היהודי. סיור כזה אפשר לעשות רק בבכותל."

 

"אחרי הסיור הגענו למסעדה, והייתי כל-כך רעב שהייתי יכול לאכול את המפות של השולחנות. אחרי הסעודה הייתי כל-כך מפוצץ, שלא הייתי יכול להכניס סיכה לגוף, ותאמין לי שניסיתי לאכול את כל האוכל במסעדה."

 

 

האם האירוע היה מאורגן? מי ארגן אותו?

"תשמע, אין סיכוי שאפשר לארגן אירוע כזה לבד. רק חברה מקצועית בטירוף יכולה לארגן דבר כזה."

 

"אני הבנתי שהחברה שארגנה את הבר-מצווה בכותל היא חברת כינור דוד. אני שמעתי שהיא חברה מנוסה' שמארגנת אירועים בכותל כבר הרבה שנים. יש להם אתר אינטרנט מושקע, שביקרתי בו ומאוד נהניתי. אם יש לך אח או אתה מכיר מישהו שיש לו בר-מצווה בכותל או כל אירוע  אחר, תתקשר לחברה כבר עכשיו, ו... לא תתאכזב!"

 

כינור דוד - צרו איתנו קשר בטלפון 052-2-600-640

באתר כאן

בדף הפייסבוק כאן

כנסו לקבלת מדריך לבנית הפקת בר מצווה בכותל כאן

צילום אירועים וחתונות כאן

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...