שתף

הסיפור המיוחד של עומר דניאל

10:42 28.08.2018

מה חדש בנס ציונה

הילדות הלא פשוטה, המאבק להגיע לגולני, האובדן האישי ההתרסקות הכלכלית וההתאוששות המופלאה. סיפורו מעורר הכבוד של עומר דניאל מנס ציונה. אסור להחמיץ

 

לא מעט פעמים אנחנו שומעים על סיפורי סינדרלה. אנשים שקמים ממצבים לא פשוטים והופכים למצוינים בתחומם. הקשיים שבדרך, ההתלבטויות, קבלת ההחלטות וגם הסיכונים. 

עומר דניאל הוא אחד מאותם סיפורים כאלה. מילד בעייתי ולא ממושמע, שיכול בקלות היה להדרדר למעשים רעים ואף לפשע, תפס את עצמו בידיים ואף הוציא בגרות מלאה.

 

וזוהי רק ההתחלה. דניאל עבר קשיים רבים בערך בכל צומת אליה פנה, כולל אובדן אישי עצוב וקשה, אך התעקש, נלחם ובסוף השיג את מבוקשו. זהו סיפור מדהים על בחור מדהים שהצליח להערים על המהמורות שהיו לו בדרך והיום הוא איש עסקים צעיר ונמרץ שלא שכח מהיכן הגיע. זהו סיפורו של עומר דניאל מנס ציונה. 

 

עומר גדל במשפחה עם חמישה ילדים והוא ילד שני בין שלושה אחים קטנים. עומר נחשב לילד בעייתי, לא ממושמע, שלא אהב ללמוד.

 

בתיכון, אחרי מאמצים רבים, הוציא עומר בגרות מלאה בעידוד המשפחה, כאשר כבר אז לא האמין שיוכל להצליח. עומר הגיע לצבא בגיל 19, עם פרופיל נמוך, ונלחם קשה כדי להגיע לגולני.

 

חודשיים לאחר גיוסו של עומר לצבא, נהרג אביו בתאונת דרכים בקזחסטן, ואז חל בו השינוי, ועומר הפסיק להסתמך על המשפחה והבין שיצטרך לקחת את גורלו בידיו.

 

אירוע משמעותי בחייו של עומר היה במבצע 'עופרת יצוקה' בעזה, כחייל לוחם בגדוד 13, בו נהרגו 3 מחבריו ונפצעו 21 נוספים. עומר ניצל בנס, אך אירוע זה ביגר אותו רבות ושינה את תפישת חייו. באותה תקופה עומר לקח את עצמו בידיים, ואז נפל לידיו הספר 'אבא עשיר אבא עני'. עומר סיים קורס מ"כים וקורס קצינים, בהצטיינות, וסיים את הצבא בתפקיד מ"פ, כמפקדם של 120 חיילים.

 

צילום: דור בורוכוב

 

הספר 'אבא עשיר אבא עני' שינה את תפישתו לגבי החיים והעסקים. יחד עם חברו מהצבא, גיל בר, החליטו השניים להשקיע בנדל"ן בבאר-שבע, שם הרוויחו 200 אלף ש"ח.

 

"מיד כשהשתחררתי מהצבא התחתנתי עם בת-זוגתי לנור וגרתי ביחידת-דיור שנתיים, ונכנסתי לעסק בו ספגתי הפסד של 300 אלף שקל, אך במקביל המשכתי ללמוד ולא וויתרתי. ענף הנדל"ן עניין אותי רבות, ולכן, למדתי ניהול פיננסי באוניברסיטת תל-אביב, ניהול פרוייקטים בבניה בטכניון וקורסי נדל"ן רבים.

 

כך סיפר עומר ל'פורטל נס ציונה': "לאחר סגירת העסק חזרתי לשותפי גיל, והפעם, לא רכשנו דירה אחת, אלא פתחנו 'מן המסד ועד הטפחות' חברה להשקעות ויזמות בנדל"ן בארץ.

 

עומר דניאל. צילום: דור בורוכוב

 

"לאחר הקמת החברה החדשה, עברתי לעסוק גם כמרצה במכללת 'פסגות נדל"ן' בנושאים שונים. עד היום קראתי מעל 400 ספרים, שעזרו לי למנף את עצמי בנדל"ן, והפכתי למרצה בגיל 26, בין הצעירים בארץ. לפני 3 שנים פתחנו סניף של החברה באתונה, והתחלנו לרכוש נכסים לעצמנו וללוות משקיעים להשקעה באתונה. היום אני משקיע את כל כולי בעסק, חברת הנדל"ן "אחד על אחד" ברחוב פנחס ספיר 8 בנס ציונה ורכשנו כבר מעל 100 נכסים באתונה, בערך של 25 מיליון ש"ח."

 

"החברה היא חברה לליווי משקיעים באתונה, ניהול נכסים, שיפוצים, השכרות, ראיית חשבון בארץ ובחו"ל. החברה מונה בסה"כ 13 עובדים. החברה, שהחלה את דרכה במחסן של אימא שלי, בחצר, היא כיום חברה שיושבת בפארק המדע ונחשבת למאוד רווחית, מוצלחת ויציבה."

 

"אני מאמין בפיתוח אישי ודרך לימוד עצמי וקריאת ספרים, וכך הגעתי לאן שהגעתי. בנוסף, גם התחנות בחיי חישלו אותי והובילו אותי להצלחה. שלי היום."

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...