שתף
עו”ד פזית ברטי 

עו”ד פזית ברטי

צור קשר

פזית ברטי - משרד עו"ד וגישור

 

שמי פזית ברטי, עו"ד ומגשרת מוסמכת. נשואה ואמא ל-4 ילדים. מתגוררת ברחובות.

בעלת תואר ראשון ושני בהצטיינות במשפטים עם תזה בתחום המשפטנות הטיפולית.

בעלת משרד עו"ד וגישור ברחובות העוסק בעיקר בתחום המשפחה, מקרקעין, הוצל"פ ואפוטרופסות.

משרדי מייצג לקוחות רבים בכל הקשור לסכסוכים בתוך המשפחה כגון: גירושין, מזונות, הסדרי ראייה, משמורת וניכור הורי.

תביעות בין ידועים בציבור לרבות עריכת הסכמי ממון והסכמי שלום בית. ייצוג משפטי בהקשר לסכסוכי ירושות, צוואות וכן הסכמים בין יורשים, ניהול עיזבונות, כינוסי נכסים, תביעות במקרקעין והסדרת רישום לרבות רישום בתים משותפים והסדרי איזון וחלוקה מחדש. ניסיון רב בניהול נכסים, סכסוכי שכנים ותביעות פירוק שיתוף.

משרדי  מטפל בבקשות למינוי או ביטול צוי אפוטרופוס, כמו כן, ניסיון רב בטיפול בתיקי אפוטרופסות מורכבים ביותר, ניצול חסויים וחסרי ישע, כמו כן הנני מוסמכת לערוך יפוי כח מתמשך.

המשרד מתאפיין במקצועיות ובשירות אישי ללקוח, תוך תשומת לב רבה לפתרון הסכסוך בדרך הטובה והיעילה ביותר.


בתפיסה שלי תמיד ניתן לתבוע ובתי המשפט פתוחים לכולם.. אולם, לא תמיד זאת הדרך הנכונה ביותר, שכן אני נוהגת ראשית לבחון מה הצורך של הלקוח העומד מולי.

כאשר ניפגש תבינו שעם הניסיון והידע המשפטי שלי פלוס חשיבה יצירתית שלי ושלך נוכל לנצח!

כעורכת דין ומגשרת, בעלת משרד עצמאי וניסיון של שנים רבות, אני נתקלת לא מעט במקרים בהם אנשים מגיעים אלי לאחר שכבר נפתח נגדם הליך משפטי.
לא אחת נוכחתי לדעת שאם הלקוח היה נוקט משנה זהירות או פועל בדרך מסוימת, ניתן היה לחסוך את ההליכים המשפטיים ולכל הפחות להפחית את הנזקים לשני הצדדים.  

טיפ מס 1:

אם אתם מצויים בבעיה כלשהי, הסתבכתם, העלימו מכם מידע חשוב או שיש לכם סוגייה שאתם לא מצליחים למצוא לה פתרון... לפני שאתם מקבלים החלטה, לכו לפגישת ייעוץ אצל עו"ד אשר מומחה בתחום. בפגישה תקבלו מידע וכיוון כיצד לפעול. מבטיחה לכם שתחסכו הרבה טעויות בדרך וגם...כסף.

טיפ מס 2:

אם אתם מצויים בסכסוך עם בן/בת הזוג שלכם, להקשיב לעצות חברים ומכרים זה הדבר הכי גרוע עבורכם מאחר ולכל אחד יש את "החבילה שלו" ושום "חבילה" לא דומה לשנייה! בתי המשפט לענייני משפחה פוסקים בכל מקרה באופן שונה בהתאם לנסיבות ולראיות שבפניו.

טיפ מס 3:

תבעו אותכם אל תזלזלו! חייב להגיש כתב הגנה בזמן. בעבר היה צריך להגיש כתב הגנה בתוך 30 יום מהיום בו קיבלת לידיך את התביעה. כיום האריכו את המועד ל-60 יום. חשוב לדעת כי במידה ולא תגיש כתב הגנה, התובע יקבל פסק דין בהיעדר הגנה אשר יאפשר לו באופן מיידי לפתוח נגדך תיק בהוצאה לפועל. הליך של ביטול פס"ד שניתן בהיעדר הגנה הרבה יותר מסובך ויעלה לכם כפול!!!

טיפ מס 4:

קיבלתם ירושה ואתם לא מצליחים לממש אותה מכל סיבה שהיא; לא מוסרים לכם את כל המידע, לא מוכנים להראות לכם את הצוואה, הדוד גר בבית המנוח, מספרים לכם כל מיני סיפורים ועוד... חשוב שתדעו כי יש פתרון ותתפלאו.. הוא גם מהיר ביותר! עו"ד שהינו מומחה בסכסוכי ירושות ידע כיצד לפעול ולאתר עבורכם את המידע הרלוונטי.


טיפ מס 5:

בשנת 2005 חוק הירושה תוקן באופן שבו בני זוג כיום רשאים לערוך צוואה הדדית שהינה צוואה זהה ומשותפת, לפיה בני הזוג קובעים הוראות הדדיות שלובות זו בזו האחד כלפי השני, כי העיזבון תחילה יוענק לבן הזוג הנותר בחיים ולאחר מכן יוענק בד"כ לילדיהם המשותפים ואו לכל אחד אחר שיבחרו. בני זוג שלא עושים צוואה הדדית מפקירים את ילדיהם!!!! כן כן מה ששמעתם. רק צוואה הדדית הערוכה אצל עו"ד אשר מומחה בתחום, תבטיח שגם אם לבן או בת הזוג הנותר בחיים יהיה בן זוג חדש -- עדין הילדים המשותפים יקבלו את הרכוש שצברתם בחיים המשותפים.
משרדי מייצג לקוחות רבים בסכסוכים מורכבים בתוך המשפחה בשילוב ידע נרחב וניסיון של שנים בתחומי המקרקעין, כינוסי נכסים, ניהול עיזבונות, מיצוי זכויות ואפוטרופסות.
 

עו״ד פזית ברטי
רח' בנימין 12 (קומה 1) רחובות
טל': 08-9350269 פקס': 08-9350267 נייד: 052-5550584

לוח ארועים