שתף

עיר בטוחה לילדים

10:37 15.08.2019

מה חדש בנס ציונה

סגנית ראש העיר סמדר אהרוני, המכהנת גם כיו"ר הוועדה לבטיחות בדרכים, כינסה את הגורמים המקצועיים הנוגעים בדבר לגבי היערכות לקראת פתיחת שנת הלימודים

 

במסגרת היערכות לשנת הלימודים, כינסה סגנית ראש העיר סמדר אהרוני, המכהנת גם כיו"ר הועדה לבטיחות בדרכים, את כלל הגורמים המקצועיים הנוגעים בדבר וזאת על מנת לקבל סקירה נרחבת על הבעיות העומדות על סדר היום ולהיערך עם פתרונות אפשריים טרם פתיחת הלימודים.


בישיבה נכחו יו"ר ועדת תחבורה- רמי סקליטר, קב"ט העירייה, קב"טי מוסדות החינוך, מפקד נקודת המשטרה העירוני, רכז הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, יושבי ראש ועד הורים עירוני, חברי מועצה ונציגי ציבור.


בין כלל הנושאים שעלו לסדר היום, אותם סקר קב"ט העירייה במיומנות רבה תוך שימת דגש על פתיחת שנת הלימודים והאתגרים הגדולים שהיא מביאה לפתחנו, עלו נושאים המייחדים שנה זו, כך למשל, סלילת כביש המתבצעת ברחוב שמיד ועוד.


באותו דיון, יו"ר הועדה סמדר אהרוני ביקשה לקחת חלק בסיור שיתקיים בשטח, על מנת ללמוד מקרוב את הנקודות המאתגרות ואף למצוא להם פתרונות מידיים.


סמדר אהרוני מסרה בתגובה: "עיריית נס ציונה והעומד בראשה מר בוקסר, רואים חשיבות עליונה בבטיחות הילדים בדרכם לבית הספר וחזרה ובכלל. על כן, הוא נתן דגש רב לנושא בטיחות בדרכים ואף הורה ליו"ר הועדה לקיים ישיבה נוספת סמוך לפתיחת שנת הלימודים על מנת למזער ככל הניתן את הבעיות בשטח ולאפשר למידה בטוחה."

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...