שתף

"עלינו לנקוט בשורה של פעולות ויוזמות"

11:26 22.10.2018

מה חדש בנס ציונה

ציפי זילברמן- מדברת על נשים ועל ההתמודדות בבחירות


נשים מהוות כמחצית מהאוכלוסייה, אולי קצת יותר אבל עדיין הייצוג הנשי בערים השונות, גם בכנסת, הינו נמוך מאוד ולא פרופורציונאלי. רובנו נחשפנו לקמפיין "תתמודדי!" של הרשות לקידום מעמד האישה, קמפיין שקורא לנשים בכל הארץ להתמודד בבחירות הקרובות ולנקוט פעולה, האם זאת תחילתו של עידן חדש?


ציפי זילברמן, מספר 2  בתנועת קול נס ציונה בראשותו של עמוס לוגסי, המתמודדת למועצת העיר בבחירות הקרובות, מחזקת את מסר הקמפיין וקוראת לנשים להתמודד לא רק בבחירות הקרובות אלא להתמודד על תפקידים בעמדות מפתח, לנקוט יוזמה ולהשתלב בעמדות משפיעות.

 

ציפי זילברמן. חלק מרשימה שמציגה רוב נשי

 

ציפי המכהנת כחברת מועצה מזה 10 שנים וממלאת שורה של תפקידים במועצה, בהתנדבות, אומרת כי לא פשוט להיות אישה בעולם ציבורי שעדיין מיוחס ונתפס בעיני הציבור כעולם של גברים.


"עלינו, הנשים, לנקוט בשורה של פעולות ויוזמות כדי לדאוג לייצוג שוויוני וביטול הסטיגמות החברתיות והחסמים החברתיים" מציינת ציפי, "מספר הנשים המתמודדות השנה ברשימות הקרובות קובע שיא חדש של כל הזמנים , ישנה רוח חדשה באוויר, ואני גאה להיות חלק מרשימה שמציגה רוב נשי ועוצמה נשית".


התנועה שלנו, תנועת קול נס ציונה, מייצגת תפיסת עולם רחבה הקוראת לנשים להשתלב במוקדי קבלת ההחלטות ברשויות.
עמוס לוגסי, יו"ר התנועה, מאמין שנשים מביאות עמן סגנון ניהול ייחודי המבוסס על שיתוף, תמיכה וחתירה לפתרונות יצירתיים ויחד אנו רואים עצמנו שותפים אקטיביים לתקופה של שינוי" מוסיפה ציפי.


ציפי פונה וקוראת לכל הנשים לצאת, להתמודד, להוביל ולהשפיע ,
"שינוי עושים יחד ועלינו להתחיל בצעד ראשון ולהצביע ב- 30/10/18 לרשימה שמייצגת רוב נשי"

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...