שתף

עמדת המנהלת בנוגע למכנסיים הקצרים

12:43 21.05.2020

מה חדש בנס ציונה

מנהלת בית הספר ראשונים בנס ציונה, הביעה עמדה בנושא המכנסיים הקצרים. ההורים הגיבו בעניין

 

הסיפור הגדול של סביב נושא המכנסיים הקצרים כן בסדר/לא בסדר הפך לשיחת היום בכל רחבי הארץ ובתי הספר. 

 

הדעות חצויות לכאן ולכאן ומאוד מעניין לשמוע מה יש לאנשי החינוך להגיד בנושא. סיגלית שגב שמעון, מנהלת בית הספר "ראשונים" בנס ציונה הוציאה הודעה להורי התלמידים. 

 

 

זאת ההודעה של סיגלית להורי התלמידים בבית הספר:

"בוקר טוב לכולם, היום עברתי בין הכיתות לברכת בוקר טוב . בין היתר דיברנו על נושא תלבושת ביה"ס ו...עיניין *המכנסים הקצרים*  מאחר ואני חושבת שיש מקום לביטוי אישי ולהתאמה למזג האויר בו אנו חיים ... פתחנו בדיון קצר שעיקרו להסביר לילדים (בנים ובנות) *ש* .... מותר , אפשרי ( ובחום הזה אפילו רצוי...) ללבוש מכנסיים קצרים. אין לנו שום עיניין במדידת אורכם של המכנסיים ...אבל- בכ"ז יש מגבלה : אפשרי להגיע עם מכנסים אבל לא עם מכנסונים קצרצרים המחייבים משיכה תמידית ( הם הבינו על מה מדובר...) כמו כן הדגשתי שאין להגיע עם מכנס קרעים אלא אם יש בד מתחת לקרעים. כל השאר נתון לבחירתם- בד/סיגנון/צבע.... על פי טעמם האישי . השיחות בכיתות היו נעימות...אפילו משעשעות ...ומאוד מכבדות את הילדים מחד ואת דרישות ביה"ס מאידך... מעדכנת אתכם שגם אצלנו כמו בכל בי"ס יש הנחיות ותקנון שאושר ע"י מועצת התלמידים, אבל כמו בכל דבר בחיים גם כאן יש גמישות שמותאמת למציאות. הימים חמים ואין ספק שמכנסיים קצרים הם לבוש תואם חום . אבל - לא נגזים באורכם של המכנסיים : ) ונלמד את הילדים לכבד כללים ולהתאים בגדים למקום אליו הולכים ... דרך אגב הילדים ביקשו להגיע בבגד ים ולקפוץ ישר לבריכה במרכז ביה"ס ואם אפשר...להמשיך וללמוד מתוך המים - הנושא בבדיקה"

 

מנהלת בית הספר "ראשונים" סיגלית שגב שמעון

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...