שתף

עמדת קורונה חדשה בנס ציונה

13:25 13.08.2020

מה חדש בנס ציונה

מכבי ממשיכה להוביל את תחום בדיקות הקורונה והציבה עמדה חדשה לבדיקות בנס ציונה

 

העמדה מאפשרת הגדלה משמעותית של מספר הבדיקות ועוזרת לשמור על הדוגמים בכך שיוצרת הפרדה מלאה בין הדוגם לנדגם

 

עמדת בדיקת קורונה חדשה, שפותחה על ידי מכבי שירותי בריאות, הוצבה בנס ציונה סמוך לקניותר ברחוב האירוסים 53..העמדה החדשנית ללקיחת דגימות קורונה, מאפשרת תהליך נטילת דגימה סטרילי מרגע הזיהוי של הנבדק ועד העברת הדגימה למעבדה המרכזית של מכבי. במהלך הבדיקה, הדוגם שוהה בתא מבודד לחלוטין ללא מגע עם הנבדק ובהפרדה מוחלטת עם הסביבה החיצונית.

 

כך, אין צורך בלבישת ציוד מיגון על ידי הדוגם. בסיום לקיחת הדגימה, מתבצע חיטוי של הציוד המחובר לעמדה באופן מידי ואוטומטי ובכך מתאפשר מעבר מהיר לביצוע בדיקה של הנבדק הבא. העמדה, שפותחה על ידי מכבי כבר עוררה עניין רב בארץ ובעולם.


בנוסף פרסה מכבי עמדות ומעבדות ברחבי הארץ לבדיקות קורונה. חברי מכבי מוזמנים לביצוע הבדיקות באמצעות הפנייה מרופא המשפחה על פי תור מסודר, במטרה למנוע התקהלות מיותרת.

 

ליטל הרשקוביץ, מנהלת מרחב נס ציונה במכבי: "לאור המצב המתמשך, מכבי מבצעת הערכות מצב כל הזמן ונערכת על מנת לתת לחבריה שירות מיטבי ומקצועי בשעת משבר ושגרה כאחד. אנו שמחים להנגיש את השירות לחברי מכבי גם בנס ציונה, מזכירים לכולם לשמור על ההנחיות ומאחלים בריאות טובה לכל התושבים".

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...