שתף

עשרות מיליוני שקלים יועברו למכון הביולוגי

11:52 27.08.2020

מה חדש בנס ציונה

שרי האוצר והביטחון הורו על העברת 86 מיליוני שקלים למכון הביולוגי. הוחלט על מתווה הניסויים בבני אדם

 

שרי האוצר והביטחון ישראל כץ ובני גנץ סיכמו על העברת 86 מיליון שקלים למכון הביולוגי עבור חיזוק הפעילות הנוגעת לחיסון והנוגדן המפותחים בקורונה. לפי ההודעה המשותפת שפרסמו היום (חמישי) השניים, "התקציב יועבר בעקבות הצגת תוכניות המכון על-ידי הדרגים המקצועיים במשרד הביטחון לדרגים המקצועיים במשרד האוצר, כשעיקרו נועד לממן את תוכנית הניסויים שאמורה להתחיל אחרי חגי תשרי".

 


שר הביטחון גנץ מסר כי "המכון הביולוגי עוסק בימים אלו במשימה לאומית מצילת חיים, ומחובתנו לאפשר לו את האמצעים לכך. חוקרי המכון כולם, שהתגייסו למאמץ, עובדים מסביב לשעון בכדי לקדם פיתוח חיסון בזמן המהיר ביותר ואני מברך על המשך התמיכה החשובה של משרד האוצר והממשלה כולה בתוכניות המכון. נמשיך ללוות את התהליך מקרוב ונתמוך בו ביחד עם כל הגורמים בממשלה ובשיתוף פעולה מלא עם משרד הבריאות".

 

כמו כן הוסכם על מתווה הניסויים. בתחילה יבוצעו הניסויים על מספר קצוב של אנשים. לאחר מכן על עשרות ואז ישתתפו כאלף נסיינים.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...